Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Sandalye Kılıfı

Evlerde ve iş yerlerinde en sık tercih edilen mobilya çeşitlerinden olan sandalyelerin yüzeyleri kullanım sıklığına bağlı olarak zaman içerisinde yıpranır ve kirlenir. Birbirinden farklı renk ve modelde üretilen sandalye kılıfları sayesinde sandalyelerinizin kullanım ömrünü oldukça pratik bir şekilde uzatabilirsiniz. Sandalyelerinize kolayca giydireceğiniz kılıflar, evinizin havasını bir anda değiştirmenizi, yeni mobilyalara tekrar tekrar bütçe ayırmak yerine uygun fiyatlarla ev veya iş yerinizin dekorasyonuna yepyeni ve benzersiz bir dokunuş yapmanızı mümkün kılar. ÇiçekSepeti üzerinden tercih edeceğiniz, zevkinize ve bütçenize en uygun sandalye kılıfları ile sandalyelerinizi kirden, tozdan, yıpranma ve aşınmaların neden olduğu kötü bir görünümden kurtararak uzun yıllar keyifle ve temiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sandalye Kılıfları ile Mekanlara Farklı Bir Hava Kazandırın

Genellikle 6'lı paketler halinde sizlerin beğenisine sunulan sandalye kılıfları standart ölçülere sahiptir. Bu özelliği sayesinde tüm sandalye modelleri ile uyum sağlar, sandalyeleri sanki profesyonel bir şekilde döşeme yapılmış gibi zarif ve kusursuz bir şekilde sarmalar. Motif ve desenlerin yer almadığı, sadece düz renklerin oluşturduğu sandalye kılıflarının yanı sıra gri, bej, beyaz, sarı ve kahverengi gibi zemin renklerinin üzerinde zarif motiflerin yer aldığı sandalye kılıfları da kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür. Klasik, modern, avangard ve eklektik gibi her tarzda döşenmiş yaşam alanlarına uyum sağlayan ve görselliği ile genel dekorasyona şık bir dokunuş yapan sandalye kılıfı çeşitlerine ÇiçekSepeti sayfası üzerinden göz gezdirebilirsiniz.

Sandalye Kılıfı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sandalye kılıfı satın almaya karar verdiyseniz öncelikle sandalyelerinizi yaşam alanınızın hangi bölümünde kullanacağınıza karar vererek işe başlamalısınız. Sandalyelerinizi konumlandıracağınız mekanın genel dekorasyonuna uyumlu bir renk ve model seçimi yaparsanız görsel açıdan oldukça şık bir ortam yaratabilirsiniz. Çekmeyen ve güneşte rengi solmayan kumaşlar ile üretilen sandalye kılıflarını tercih ederseniz sandalyelerinizi uzun yıllar, yepyeni bir görünümle kullanmanın keyfine varabilirsiniz. Elastik yapıdaki sandalye kılıfları sandalyeleri tamamen sarar ve bu özelliği ile sandalyeleriniz oldukça estetik bir görünüm kazanır. Yıkama sonrasında ütü yapma derdi ile uğraşmak istemeyenler likralı kumaştan üretilen sandalye kılıflarını tercih edebilir. Ayrıca kolay bir şekilde takılıp sökülebilen sandalye kılıfları kullanım kolaylığı sağlamaları yönü ile oldukça kullanışlıdır. Evinizi kedi ve köpek gibi can dostlarınız ile paylaşıyorsanız sandalye kılıfı seçimi yaparken sık dokunmuş kumaşlar ile üretilen sandalye kılıflarını tercih etmelisiniz. Bu sayede sevimli dostlarınızın sandalye kılıfı yüzeyinde oluşturacağı tırmalama izlerinin yarattığı kötü görünümün önüne geçebilirsiniz.

Sandalye Kılıfı Nasıl Temizlenir?

Sandalye kılıfları genellikle elde veya makinede yıkanabilir kumaşa sahip olsalar da bazı kılıflar sadece kuru temizlemeye uygun bir yapıdadır. Leke tutmayan kumaş ile üretilen sandalye kılıflarını yerinden sökmeden, nemli bir bezle kolayca silerek temizleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz sandalye kılıfı üzerinde bulunan kullanma etiketinde ürünün kaç derecede yıkanması, ne şekilde ütülenmesi gerektiği gibi uyarılar yer alır. Yıkama ve bakım talimatlarına harfiyen uyduğunuz takdirde sandalye kılıflarınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sandalye Kılıfları İle Sandalyelerinizin Havasını Değiştirin

Tüm ürün kategorilerinde olduğu gibi sandalye kılıfı modellerine, uygun fiyatlarla güvenli ve online sipariş fırsatı sunan ÇiçekSepeti üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Siz de zevkinize en uygun modeli kolayca seçmek ve ufak bir işlemle hemen sipariş vermek isterseniz ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesine hemen göz gezdirebilirsiniz. Sandalyelerinize zahmetsizce ve pratik bir şekilde giydireceğiniz sandalye kılıfları sayesinde ev veya iş yerinizde konforlu, şık ve hijyenik bir kullanımın keyfine varabilirsiniz.