İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sandalye Minderi

Pratik, kullanışlı ve şık sandalye minderleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Konfor odaklı üretilen minderler boyut, renk, desen, kalite, materyal çeşitliliğine sahip. Farklılıklar sayesinde gerek tarzınıza ve dekorasyon tercihlerinize gerekse konfor beklentilerinize uygun olan ürünleri seçmeniz mümkün oluyor. Klasik model oval ve kare minderlerde kılıf tasarımı önemli bir değişken. Minderlerin kalıpları, kılıf ve iç dolgu materyalleri rahatlığa etki ederken, stilistik tasarım dekorasyon sürecinde işinizi kolaylaştırıyor. Tekli ya da set halinde satışa sunulan ürünler ile sandalyeli masa alanlarınızı estetik görünüme kavuşturabilirsiniz. Sandalye minderi fiyatları marka, model, kalite, kullanışlılık ve kampanyalara göre değişkenlik gösterebiliyor.

Konforlu ve Ergonomik Minderler

Sert sandalye kasaları yumuşak minderler ile daha konforlu bir hal alıyor. Minderlerde kullanılan iç dolgu malzemesi ve kumaş türü rahatlık üzerinde doğrudan etkili. Kumaş hammaddesi olarak polyester, pamuk ve Duck bezi ön plana çıkıyor. Silikon iç dolgu ise en fazla kullanılan iç materyallerden. Silikon elyaflı minderler ve boncuk elyaflı minderler vücuda uyumlu olması ile beğeni topluyor. Yüzde yüz pamuk ya da polyester kumaşlı ürünler ya da ikisinin karışımını kullanan modeller arasından sizin için en rahat olanları satın alabilirsiniz. Bağlantı destek elemanları, dolgu miktarı, dikişleme teknikleri, ana kumaş dokusu da belirleyici oluyor. Köşelerden bağcıklı minderler, fermuarlı minder çeşitleri, puntolu minderler ile yaşam alanlarınıza küçük fakat etkili dokunuşlar yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile öne çıkan ÇiçekSepeti, minder koleksiyonlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Marka ve model çeşitliliği sayesinde aradığınız ürünü kısa sürede bulabilir, satın aldığınız minderleri keyifle kullanabilirsiniz.

Sandalye Minderi Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Satın almayı düşündüğünüz minderler ile sandalye boyutlarının denkliğini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin bağcık uzunlukları, kalınlıkları ve toplam hacimleri de değişebiliyor. Oval oturma alanına sahip eşyalarınız için yuvarlak minder çeşitlerini, klasik modeller için kare sandalye minderlerini satın alabilirsiniz. Örneğin, tabure minderi olarak yuvarlak kreasyonlar iyi bir tercih oluyor. Üretici markalar sandalye minderi tasarımında sandalye dizaynlarının çeşitlilik göstermesini hesaba katıyor. Bu imalat süreci sayesinde minderler farklı tip sandalyelerde kullanılabiliyor. Çeşitli sandalye tiplerine adapte edilebilen ergonomik modelleri gerektiği zaman yer minderi ya da berjer minderi olarak da kullanabilirsiniz. Oturma konforuna ek olarak, bakım ve temizlik süreçlerinin kolay geçmesini de istiyorsanız çamaşır makinesinde yıkanabilir minderler tam size göre. Önerilen ısıda ve sürede yapılan yıkama işlemleri neticesinde ürünleri uzunca zaman kullanmaya devam edebilirsiniz. Ek olarak, kumaş yüzeyine ya da iç dolgu malzemesine zarar verecek kesici, delici araçlarla temastan kaçınmanız da uzun süre kullanıma katkı sağlıyor.

Dekorasyonunuza Yaraşır Minder Tasarımları

Sandalye ve tabure minderlerinin oldukça geniş bir desen yelpazesi bulunuyor. Renk ve desen çeşitliliği sayesinde sandalye kılıflarını değiştirmeye gerek kalmadan görünümde değişiklikler yapabilirsiniz. Ürünler klasik, sıra dışı, modern, geleneksel, sade, avangart, retro stilleri yansıtıyor. Dijital baskılı sandalye minderleri son dönemin favorilerinden. Desenler benzer renk tonlarından beslenebildiği gibi kontrast stilden de güç alabiliyor. Minimalist tarzı yansıtabileceğiniz desensiz minder modellerini farklı tarzda dekore edilmiş alanlara adapte edebilirsiniz. Desenlerin göz alıcı etkisini sevenlerdenseniz tarzınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Geometrik şekilli, doğa temalı, slogan detaylı, alacalı, grafiti desenli, özel figürlü puantiyeli vb. stiller sizleri bekliyor. Desenli ürünlerle yaşam alanlarına özgün, canlı ve dikkat çekici dokunuşlar yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti bünyesinde yer alan minder modellerini inceleyebilir, tarzınıza hitap edeceğini ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını düşündüğünüz ürünleri sepete ekleyerek hızlı ve güvenli biçimde hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.