Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sandık

Depolama araçları arasında yer alan ve geleneksel eşya özelliği taşıyan sandık çeşitleri, nostaljik ve modern tasarımlı ürünler sunar. Birçok kültürde çeyiz sandığı olarak kullanılan ürünler, Anadolu kültüründe de aynı amaca hizmet eder. El yapımı dekoratif sandık modellerine bir tıkla sahip olmanız mümkün. Retro görüntüsüyle dekorasyona hava katan sandık çeşitlerini, ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz. Kaliteli masif ağaçtan üretilen ve göz kamaştıran işçilikle tasarlanan sandık çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

İşlevsel Tasarımlı Sandık Modelleri

Evlenecek kızların çeyiz eşyalarını yerleştirmek ve yeni evine kolayca taşımak üzere tasarlanan çeyiz sandıklarını, farklı amaçlarla kullanmak da mümkün. Küçük, orta ve büyük boyutlarla üretilen dekoratif sandık modellerini, işlevsel depolama alanları olarak kullanabilirsiniz. Şık tasarımlı el yapımı ahşap sandıklar, dolap problemi olan evler için kurtarıcı olmayı başarır. Az kullandığınız eşyaları koyarak kendinize yer açabilirsiniz. Küçük boyutlarla üretilen ahşap sandıklar, ideal saklama kutuları olarak öne çıkar. Çeyiz sandıklarını salon, çalışma odası, yatak odası ve ofis gibi yaşam alanlarınızda dekoratif eşya olarak kullanabilirsiniz.

Modern ve geleneksel tasarımlı masif ahşap çeyiz sandığı modelleri, çok amaçlı kullanım imkânı tanır. Kızınıza bir çeyiz sandığı almak istiyorsanız, yatak odası dekorasyonuna uyan ve mobilya olarak da kullanılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Çift yönlü kullanım özelliği sunan puflu sandık çeşitleri, yatak odası ve geniş girişler için oldukça uygun bir ürün. Üst yüzeyi puf olarak tasarlanan sandıklara, eşya kayabileceğiniz gibi puf olarak da kullanabilirsiniz.

Ahşap Sandık Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Dikkat çekici modellerle tasarlanan dekoratif mini ahşap sandıklar, küçük boyutlu eşyalarınızı, evraklarınızı ve takılarınızı muhafaza etmenize yardımcı olur. Yatak odası, banyo ve çalışma odası gibi yaşam alanlarında bulunduracağınız küçük sandıklar, daha düzenli olmanıza yardımcı olur. Günlük kozmetik malzemelerinizi, sandık görünümlü bir kutu içerisinde banyonuzda tutabilirsiniz. Masif ahşaptan, el oyması işçilikle tasarlanan kilitli küçük boy Josefin sandık modelleri, şık bir mücevher kutusu olmayı başarır. Hasır işlemeli Maraş çeyiz sandıklarını veya oymalı ceviz sandık modellerini ise salonunuzda değerlendirebilirsiniz.

Ahşap sandık fiyatları ürünlerin boyutuna, malzeme ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Masif ahşaptan el yapımı olarak üretilen ve ince işçilikle süslenen sandık modelleri, standart ürünlere göre daha yüksek fiyatlara alıcı bulur. Ağaçtan fabrikasyon olarak üretilen ve makine işçiliği ile süslenen ürünleri, daha düşük fiyatlarla satın almanız mümkün. ÇiçekSepeti’de bütçenize ve kullanım amacınıza uygun sandık çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz.

Estetik Tasarımlı Otantik Sandık Modelleri

Ceviz ağacından üretilen, orta büyüklükteki Maraş el oyması otantik ve kilitli eşya sandığı çeşitleri, değerli mücevherlerinizi, eşyalarınızı ve evraklarınızı saklayabileceğiniz modeller sunar. Şık tasarımlı eşya sandıkları, yaşam alanlarınıza hoş bir ambiyans katar. Oyma işçiliğiyle süslenen, kadife astarlı ve gizli düğmeli ceviz mücevher kutularını, kendi kullanımınızın dışında arkadaşlarınıza hediye etmek amaçlı da alabilirsiniz. Oymacılık sanatının en güzel örneklerini sunan, ayaklı ceviz sandık modellerini ise köşe sehpası olarak kullanmanız mümkün. Üst yüzeyi deri kaplı olan sandıklar, ofis kullanımı için iyi bir seçenek olur. Modern tasarımlarıyla ilgi gören yuvarlak sandık modellerini, sehpa ya da masa olarak kullanmayı düşünebilirsiniz.

Masif ahşaptan yöresel motifler, çarpıcı tasarımlar ve ideal boyutlarla üretilen el yapımı Maraş çeyiz sandığı modelleri, Anadolu’nun kültürel dokusunu evinize taşımayı başarır. Ceviz ağacının oyulması ve kurutulması yöntemiyle üretilen sandıklar, el yapımı oldukları için daha yüksek fiyatlara alıcı bulur. Maraş çeyiz sandığı çeşitlerini, değer verdiğiniz yakınlarınıza şık bir ev veya düğün hediyesi olarak alabilirsiniz. Otantik, avangart, rustik ve klasik tarzda üretilen sandıklar, geleneksel işçilik sevenlere tek tıkla ulaşır. Her bütçeye hitap eden fiyatlarla satılan ürünleri, ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz.