Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sandisk

Amerikan bellek üreticisi Sandisk, kaliteli, hızlı ve uzun ömürlü ürünleriyle ünü Amerika’yı aşan bir teknoloji şirketi haline gelmiştir. Muhtemelen birçoğumuzun bugüne kadar kullandığı taşınabilir bellekler Sandisk markasına ait. Yıllar boyunca birçok ihtiyacımızda pratik ve güvenilir çözümler sunan Sandisk, klasikleşmiş ürünleri ve son teknoloji modelleriyle ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Kullanıcıların bütün ihtiyaçlara cevap veren ve her ihtiyaç göz önünde bulundurularak geliştirilen elektroniklerin geniş ürün skalasında bulunması nedeniyle teknoloji severler tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Dijital Depolamada Güven Sandisk

Taşınabilir SSD, MicroSD, SD kartı, flash bellek gibi hayat kurtarıcı ürünler söz konusu olduğunda her zaman en hızlı ve en güvenilir dijital depolama çözümlerini sunan Sandisk, en güzel anılarınız ve önemli bilgileriniz her zaman elinizin altında ve güvende olacak. İhtiyaçlarınıza en uygun ürünü farklı depolama boyutları bulunan Sandisk ürünleri arasından seçerek istediğiniz model Sandisk’e kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Elektronik ürünlerinize ve aksamlarına uyumlu çeşitli renk ve boyutlardaki ürünleri keşfetmek için ÇiçekSepeti ‘ni ziyaret edebilirsiniz.

Harici depolama ürünleriyle hem dijital veri depolamanızı sağlıklı bir şekilde yapabilir hem de bilgisayarınızın performansını düşüren bazı sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Hızlı ve güvenli Sandisk ürünleri, bilgisayarınızın kaybettiği yüksek performans ve düşük enerji tüketimi geri size geri kazandıracak. Ses ve ısı gibi can sıkıcı problemleri ortadan kaldıracak Sandisk modelleri, piyasadaki rakiplerine fark atan hızlı veri işleme özelliğiyle de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak. Hayatınızı pratikleştirecek Sandisk ürünlerini ÇiçekSepeti web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden keşfedebilir, hızlı ve konforlu satın alma imkanıyla hızınıza hız katabilirsiniz.

Hızlı bir depolama gereci, bilgisayarınızda problem yaratan fazla pil tüketimi, ısınma, ses, yavaşlık ve donma gibi problemlerin önüne geçmenizi sağlar. Veri okuma ve yazma hızı yüksek Sandisk harici belleklerler, yüksek performans ve yüksek depolama alanı ile daha güvenli bir saklama anlamına geliyor. Siz de anılarınızı ve bilgilerinizi Sandisk ürünlerine emanet ederek kafanız rahat bir şekilde günlük hayatınıza devam etmek için ÇiçekSepeti’nin size özel fırsat ve kampanyalarını takip edebilir, online alışveriş kolaylığıyla kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.