İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

1 ürün bulundu.

Şans Kurabiyeleri

İçinde sevdikleriniz için birbirinden özel mesajlar saklayan nefis kurabiyelere kim hayır diyebilir ki? Sadece un, şeker, yağ ve yumurtanın bir araya gelmesiyle ortaya çıkan kurabiyelerle tatlı ve unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Fal kurabiyesi olarak da bilinen şans kurabiyelerinin içine sevgi dolu notlarınızı ekleyebileceğiniz gibi halihazırda Zaytung Astroloji Departmanı’nın sevdikleriniz için yazdığı falları da kullanabilirsiniz. Şans kurabiyeleri, özel günlerde ya da istediğiniz herhangi bir anda sevdiklerinizi şaşırtmanın en eğlenceli yolu. Notlar, sağlığınızı kesinlikle tehdit etmeyecek gıda boyası benzeri boyalarla yazılmıştır. Not sayınıza göre, 10’lu, 25’li ve 50’li kutu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Her biri ayrı ayrı paketlenen kurabiyeler, açılmadığı sürece 6 ay boyunca tazeliğini korur.

Kurabiye Yemek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı 

Sevdiklerinizi şaşırtacak ve gülümsetecek bir hediye arayışındaysanız şans kurabiyeleri tam da bunun için var. Şans kurabiyeleri, hem görsel hem de işlevsel olarak hediye anlayışında çığır açıyor. Hediyeniz sevdiklerinize ulaştığı andan itibaren, kişiye özel notlar sayesinde herhangi bir kurabiye olmaktan çıkarak bir iletişim aracına dönecek. Sevdikleriniz bu eşsiz kurabiyeleri yemek ve her biri özenle yazılan notları okumak için can atacak. Sizler de sevginizi ve iyi dileklerinizi şans kurabiyesiyle ileterek sevdiklerinizin yüzüne kocaman bir gülümseme yaratabilirsiniz.

Şans Kurabiyelerinin Anlamı

Şans kurabiyesinin ilk olarak nereden çıktığı tam olarak bilinmemektedir. Tıpkı bugün olduğu gibi geçmişte de, Çin restoranlarında yemekten sonra ikram tatlı olarak sunulurdu. İçinde çeşitli notlar, fallar barındıran bu gizemli kurabiyeler, zamanla yayılarak herkes için heyecan, merak ve umut içeren bir anlam kazandı. Günümüzde, şeklinden ve içerdiği mesajlardan dolayı bir tatlıdan çok daha fazlası olan şans kurabiyeleri, kaderi ve bilinmeyenin gizemini temsil ediyor. Amerikan kültüründe de oldukça önem taşıyan şans kurabiyeleri, notların ve falların getirdiği gizemle birçok filme konu olmuştur. Türkiye’de de giderek popülerleşen ve oldukça sevilen lezzetli şans kurabiyelerini dilerseniz geleneğe uygun olarak yemeklerinizden sonra dilerseniz çayın ya da kahvenin yanında keyifle tüketebilirsiniz. Çay ve kahve saatleri, kurabiyenizden çıkan mesajlarla çok daha keyifli bir hale gelecek.

Şans Kurabiyesi Kuralları

Uzakdoğu’daki inanışa göre, içinden fal yazan şans kurabiyelerini yerken yapılması ve yapmaktan kaçınılması gereken birtakım şeyler var. Örneğin, şans kurabiyesini kırmadan önce yuvarlak kısmının değil iki ucunun size baktığı bir şekilde tutmanız iyi şans getirir. Eğer kurabiyeyi kırarken kağıt yırtılırsa fal gerçekleşmez. Falın gerçekleşmesi için notu saklamak gerekir ve saklarken kimsenin onu okumadığından ya da okumayacağından emin olmalısınız. Yapılması gereken son şey de kurabiyenin bir parçasını değil tamamını yemek. Şüphesiz, sevdikleriniz şans kurabiyelerinin enfes tadından ve kendilerine özel notları okumaya başladıktan sonra tüm kurabiyeleri yemek ve notların hepsini okumak isteyecek.

Not Örnekleri

Şans kurabiyeleri sevginizi ifade etmenin en etkileyici yolu olabilir:

“Sana bakmaktan hiç sıkılmam.”

“Beni senden daha fazla mutlu eden hiçbir şey yok.”

Şans kurabiyeleriyle sevdiklerinizi her zaman desteklediğinizi söyleyebilirsiniz:

“Sevdiğin şeyi yapmaya başla. Göreceksin ki her şey değişecek”

“En çok kendini sev. Ben yanındayım.”

Beraber dinlemekten keyif aldığınız şarkı sözlerini, sevdiğiniz şiirleri ve hatta minik diyaloglarınızı nota dönüştürmek de sevdikleriniz için oldukça anlamlı ve etkileyici olacak. Mesajlarınızda bebek, özel gün ve yeni iş tebriği de yapabilirsiniz. Notlarınıza dilerseniz emoji ekleme imkanına sahipsiniz.

Sıradan hediyelerden uzaklaşarak fark yaratmak için enfes kurabiyeleri, aynı gün teslim imkanıyla ÇiçekSepeti'nden sipariş verebilirsiniz. Sevdiklerinizi şımartmak için onlara lezzet ve eğlenceyi aynı anda sunmak artık çok kolay.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.