İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Şaraplıklar

Kişisel şarap koleksiyonunuz için evinize şık bir dokunuş eklemek istiyorsanız ÇiçekSepeti şaraplık jardinyer kategorisinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Şaraplarınızı düzenli bir biçimde depolamanıza yardım eden şarap rafları depolama ve şarap için sağlıklı bir saklama imkanı sunar. Farklı malzemelerden yapılan şaraplık jardinyer tasarımları farklı boyut ve hacim seçeneklerine sahip. İster kendi şaraplarını üreten profesyonel bir şarap koleksiyoncusu olun ister günlük olarak tükettiğiniz şaraplarınızı organize etmek isteyin, ÇiçekSepeti şaraplık ürünleri istediğiniz her şeyi sunuyor. Ayrıca, gümüş renginde veya gold tonlardaki jardinyer setleri, söz, nişan gibi önemli günlerinizde sunum masası üzerinde kullanabileceğiniz göz alıcı özelliklere sahip. Jardinyer takımları üzerinde davetli ve konuklarınıza ikramlıklar ve pastalar sunabilirsiniz.

Dekoratif Ahşap Şaraplık Modelleri

Şık tasarımlara sahip şaraplık jardiniyer ürünleriyle evinizi süsleyebilir, profesyonel şarap mahzeni dokusunu yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Şaraplıklar, yapımında popüler olan ahşap kızılağaç, maun, çam, kızıl meşe, sedir ve köknar gibi ağaçlardan elde edilebiliyor. Sedir aynı zamanda hoş kokulu bir aroma yaydığı için favori tercihler arasında yer alır. Bununla birlikte, şarabın sedirin aromasından uzakta kalmasını istiyorsanız diğer ağaçlardan üretilen ahşap şaraplıkları seçebilirsiniz. Köknar ağacından yapılan şarap rafları doğal krem rengi, güçlü ve dayanıklı yapısıyla yaygın olarak tercih edilen ürünlerden.

Modern Tasarımlı Şaraplık

Plastik veya metal şaraplık tasarımları, en modern malzemelerden yapılan ürünleri içerir. Size herhangi bir şekilde düzenleme yapabilme imkanı sunar. Metal ile daha akıcı ve akışkan şekillere sahip şaraplıklar, evinizin dekorasyonuna kolay uyum sağlar. Rengini dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz metal veya paslanmaz çelik şaraplık tasarımları, hem uzun hem kısa vadeli şarap bekletmek için iyi bir fikir. Ahşap şaraplık ürünlerine nazaran daha az şişe depolamanıza izin veren metal şaraplık tasarımları, aynı zamanda daha estetik bir biçime ve minimalist bir görünüme odaklanıyor. Bununla birlikte, ahşap muadilleriyle aynı sayıda şişeyi saklayabilen metal şaraplıklar da mevcut.

ÇiçekSepeti jardiniyer ürünlerini çok çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Jardinyerinizi çiçek aranjmanlarınızı sergilemenin yanı sıra tüketim, sunum veya teşhir amaçlı şekerlemeler veya ordövrler için de kullanarak sunumun merkez parçası haline getirebilirsiniz. Antik gümüş jardinyerler, özellikle resmi yemek ve düğün kutlamalarınız için her masayı süslemenin harika bir yoludur. Uzun zamandır sofistike ve şık bir dekor seçeneği olarak kabul edilen üçlü veya tekli jardinyer tasarımlarıyla dekorasyonunuza antik zarafeti ekleyerek resmi oturumlarınızı yeni bir seviyeye çıkarabilirsiniz. Jardinyer setleri, etkileyici ve canlı çiçek düzenlemelerinin veya şık görünümlü ikramların konuklarınızın dikkatini çekecek ve göze çarpacak bir yükseklikte görülmesini de sağlar.

Mutfağınıza Paslanmaz Çelik veya Ferforje Şaraplık

Genellikle mutfağa yerleştirilen paslanmaz çelik veya ferforje şaraplık tasarımları, günümüz modern yaşamının tamamlayıcı bir aksesuarı haline geliyor. Paslanmaz çelikten yapılmış şaraplık, malzemenin korozyona ve lekelenmeye karşı direnci nedeniyle mutfakta şarap şişelerini saklamak için mükemmel bir seçenek sunar. Paslanmaz çelik ve ferforje şaraplık, kolaylıkla temizlenebildiği ve yüzde yüz geri dönüşen bir malzemeden yapıldığı için çevre dostu ürünler arasında yer alıyor. Özellikle mutfak gibi nemli bir alanda hem kaliteyi hem görünümü uzun süre muhafaza edebilmeleri nedeniyle yaygın olarak tercih edilen şaraplık tasarımlarından biri. Donuk mat veya parlak bir görünüm sunan şaraplık tasarımları evinizin herhangi bir duvarına kolaylıkla derinlikli bir dokunuş ekliyor.

Şaraplık üreticilerinin cesur ve yenilikçi tasarımları sayesinde şaraplıkların farklı birçok şekil ve işlevsel özelliğinden yararlanmak için ÇiçekSepeti ucuz şaraplık jardinyer ürünlerini detaylı inceleyebilir, evinizin dekorasyonuna en uygun tasarımı hemen seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.