İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sarı Çiçekler

Çiçeklerin renkleri ve türleri; farklı kutlama, tebrik veya anma törenleri için kullanılır. Bu nedenle çiçek seçmeden önce çiçeklerin anlamlarını bilmek, hangi çiçeği tercih edeceğiniz konusunda size yol gösterir. Sarı çiçek seçenekleri, güneş kadar cesur ve parlak tonları sayesinde en çok tercih edilenler arasında yer alır. Lale, nergis, gül, papatya ve daha pek çok çiçeğin sarı tonlardan oluşan aranjmanları bulunur. Geniş kapsamlı koleksiyon içerisinden sarıyla karışık aranjmanları ve tek renk sarı buket seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi sevdiklerinizi mutlu etmek veya kendinizi şımartmak için birbirinden şık aranjmanları uygun fiyatlar ve kampanya ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz.

En Güzel Sarı Çiçek Aranjmanlarını Keşfedin!

Sarı çiçekler akla geldiğinde; papatya, lale veya nergis gibi klasik türler öne çıksa da Çiçeksepeti’nde egzotik ve geleneksel çok farklı tür yer alır. Güllerden hercai menekşelere, zambaklardan begonyalara kadar uzanan listede her zevke ve duruma uygun seçenekler bulabilirsiniz. Kasımpatı, frezya, lale, nergis, papatya, kadife çiçeği, gül, karanfil, zambak, menekşe, sümbül ve çok daha fazlasının bulunduğu aranjmanlar, her bütçeye uygun seçeneklerden oluşur. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarının sıcak enerjisini hissettiren sarı çiçekler, iç ve dış mekânların dekorasyonuna da katkı sağlar. Sarı çiçek aranjmanlarını sevdiklerinize hediye olarak veya kendiniz için seçebilirsiniz. Günlük olarak toplanan taze sarı çiçeklerin enerjisiyle kendinizi daha mutlu ve pozitif hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize kişiselleştirilmiş bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel tasarım kutulardaki aranjmanlar tam size göre! Tek bir gül veya buketten oluşan aranjmanları şık ve dekoratif kutularda hediye edebilirsiniz.

Sarı Çiçekler ile Mutluluğu Katlayın

Sarı, genellikle mutluluk duygusuyla ilişkilendirilen bir renktir. Bu nedenle sarı çiçekler neşe, sevecenlik, hatıralar, arkadaşlık ve başarı anlamına gelir. Sarı çiçek aranjmanları, sevdiklerinizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşmasını sağlayacaktır. Anneler Günü için olan sarı çiçek aranjmanlarıyla annenize sizin gibi bir çocuk yetiştirdiği için ne kadar şanslı olduğunu hatırlatabilirsiniz ya da en yakın arkadaşınız stresli bir gün geçirdiğinde sarı çiçeklerle gününü bir anda daha pozitif ve mutlu bir enerjiyle doldurabilirsiniz. Sarı çiçeklerin kalıcı bir izlenim bırakacağı bazı özel durumlar da bulunur. Bunlar; doğum günleri, iyileşme dilekleri, teşekkür mesajları, Babalar Günü ve Anneler Günü olarak sıralanabilir. Sarı çiçek buketleri göndermek için her zaman bir nedene ihtiyacınız yok. Bazen arkadaşınızın, aile üyelerinin veya önemli bir kişinin modunu bir anda yükseltmek için de sarı çiçekleri tercih edebilirsiniz. Farklı aranjmanlarla sunulan sarı çiçeklerin her ortama yüksek mutluluk katacağından emin olabilirsiniz!

En Şık Sarı Çiçek Aranjmanları

  • Sevdiklerinize kendilerini daha özel ve değerli hissetmek için bir buket sarı çiçek seçmenin yeterli olmadığını düşünüyorsanız çikolata, balon, ayıcık veya diğer hediyelerle birleştirilen seçenekleri tercih edebilirsiniz.
  • Mutluluğu katlamak için meyve, çikolata, trüf veya kek paketlerini çeşitli notlarla hazırlayarak sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.
  • Kişiselleştirilmiş kutu, saksı veya paketler, hediyelerin bir ömür anlamlı ve unutulmaz olmasını sağlar.
  • Solmayan sarı gül seçenekleri de tekli ambalajlarında uzun süre tazeliğini koruyarak muhafaza edilir.
  • Mevsimin en taze çiçeklerini en şık aranjmanlarda sunarak doğum günü, Anneler Günü veya diğer tüm önemli anları daha da özel hale getirebilirsiniz.

ÇiçekSepeti sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun, dilediğiniz şehre aynı gün içerisinde hediyenizi ulaştırmanız mümkün. Özenle hazırlanan aranjman ve paketler, güvenli bir şekilde sevdiklerinize teslim edilir. Kampanya ve uygun fiyat ayrıcalıklarındanyararlanarak en iyi sarı çiçekler için hemen şimdi sipariş oluşturabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.