İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Sarıyer Çiçek Siparişi

Sarıyer ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Sarıyer Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Sarıyer ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Sarıyer'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Sarıyer ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Çiçekler özel günlerin vazgeçilmezidir. Çünkü alacağınız hiçbir hediye, çiçekler gibi duygularınıza tercüman olamaz. Çiçekler kendilerine has duyguları ile sevdiklerinize vermek istediğiniz mesajı hakkıyla vermenizi sağlar. Aşk, tutku ya da saf sevgi… Çiçeklerde her duygunun karşılığı vardır. Çiçek Sepeti’nde de aradığınız her çiçeğin…

Türkiye’nin her yerinden sizi en yakın çiçekçilerle buluşturan Çiçek Sepeti size sadece bir tık kadar yakındır.

Çiçek Sepeti, Sarıyer'de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve binlerce farklı aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanıza olanak sağlar.

İstanbul-Sarıyer Çiçekçileri

Tarabya Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, İstinye Mahallesi ya da Emirgan Mahallesi farketmez… Eğer Sarıyer’de ikamet ediyorsanız, Sarıyer çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkıyla size bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sarıyer’e çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti’nden dakikalar içinde kolaylıkla online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Sarıyer Çiçek Sepeti

Antik çağlarda ismi “Simas” olarak anılan Sarıyer, İstanbul’un fethinden sonra zaman içinde inşa edilen liman, cami, hamam, çeşme, konak ve sahilhaneler ile gelişmeye başlar. Çok eski bir yerleşim yeri olan Sarıyer, Bizans ve Osmanlılardan kalma çok önemli tarihi eserlere sahiptir. Surlar ve kaleler, kiliseler, türbeler, saraylar, camiler, köşkler ve birçok tarihi yapıyı içinde barındırır. Ayrıca Boğaziçi’nde bulunan toplam 366 yalının 136’sı Sarıyer ilçe sınırları içindedir.

Doğal, tarihi ve kültürel açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Sarıyer, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Duatepe Parkı, Milli Parklar Kuş Gözlem Kulesi, Irmak Mesire Alanı, Atatürk Arboretumu, Emirgan Korusu, Sadberk Hanım Müzesi, Belgrad Ormanı, Sakıp Sabancı Müzesi, Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi, Japon Bahçesi, Rumeli Hisarı, Garipçe Köyü, Kilyos Plajları, Hüber Köşkü, Telli Baba Türbesi.

Tarihi, kültürel ve turizm açısından son derece gelişmiş bir yer olan Sarıyer ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Sarıyer ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti’ne girip Sarıyer’deki sevdiklerinize çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinize dakikalar içinde binlerce aranjman arasından en sevdiği buketi seçebilir, Çiçek Sepeti’nin sunduğu indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.