Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Şarj Data Kablosu

Birbirinden farklı cihazlar arasında veri aktarımı sağlayan şarj kablosu, hem telefonlarda hem de bilgisayarlarda aktif olarak kullanılıyor. Bu aparatlar sayesinde telefonlarınızı veri alışverişi sırasında şarj edebilirsiniz. Düşük sinyalleri bile iletme kabiliyetine sahip kablolar, tüm bilgi ve belgelerin kısa sürede gönderiminin yapılmasında etkin rol oynuyor. Teknolojiyi yakından takip edenlere hitap eden kablolar sayesinde tüm verilerin sorunsuz olarak aktarımı yapılıyor. 

Şarj Data Kablosu Her Elektronik Cihazın İhtiyacı Kaliteyle Birleşiyor

Yüksek hızda sorunsuz veri transferini gerçekleştirebileceğiniz data kablosu çeşitleri bilgisayar, telefon ve monitör kullanımına uygundur. Data kablo sadece veri aktarımı yaparken şarj kablosu çeşitleri satın alarak USB üzerinden telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Diğer kablolara göre daha simetrik tasarımlı olan Type C data kablosu, şarj özelliği ile telefonunuzdan bir çok işlem yapmanızı sağlıyor. Vga görüntü aktarım kablosuna bağlanarak video ve film izleme imkanı bulabilirsiniz. Veri aktarım hızının orta seviyede olduğu micro USB data kablosu, size dijital ortamdaki birçok işte kolaylık yaratıyor. Farklı cihazlarda kullanım imkanı yaratan tüm kablo çeşitlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Şarj Data Kablo Seçimiyle Hızlı Aktarım

Elektronik ortamdaki verilerin aktarımında söz sahibi olan laptop data kablosu, üç farklı konnektörden oluşur. Anakart, ekran kartı ve LCD arasındaki bağlantının kalitesini artıran kablo, sinyalleri daha net olarak ulaştırılmasında etkilidir. Bilgisayar ve telefon gibi cihazlara film, müzik ve görüntü aktarmak için tercih edilen harddisk data kablosu, kullanım yerine göre hem type-c hem de USB girişli oluyor. Bilgisayardan telefona veya telefondan bilgisayara veri gönderimi yapma imkanı sağlayan data USB kablo ile tüm gönderileriniz seri olarak aktarılabiliyor. 

Tüm Cihazlarla Uyumlu Şarj Data Kablosu

Kablo uzatmak amacıyla tercih edilen data kablo soketi, elektronik cihazların her iki ucuna bağlanarak kullanılabiliyor. Kaliteli aktarım yapabilmek için tasarlanan aparatlar her cihaz için farklı ebatlara sahiptir. Elektronik aletlerinizle uyumlu olarak satın alacağınız data kablo fiyatları, kaliteye ve uzunluğa göre farklılık gösteriyor. Aynı anda birden fazla cihazla etkileşim halinde olan data kablosu fiyat ve özellikleri performansa göre belirleniyor. Her kullanıma göre farklı boyutlara sahip olan şarj kablo fiyatları, ÇiçekSepeti farkıyla sizlerin beğenilerine sunuluyor.