Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Şarj Edilebilir Pil

Elektrikli ev aletleri, oyuncaklar, kumandalar ve kişisel bakım cihazlarının büyük çoğunluğu tek kullanımlık pillerle çalışır. En uzun ömürlü pillerin bile belli bir kullanım süresi vardır. Tek kullanımlık piller yerine şarj edilebilir pil çeşitlerini tercih ederek hem bütçenizi hem de çevreyi koruyabilirsiniz. Özel şarj standında tekrar tekrar doldurulabilen pilleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Şarj Edilebilir Pil Çeşitleri

Şarjlı piller AA ve AAA pille çalışan her türlü elektronik cihazla uyumludur. Tükenen pilleri özel şarj aletinde tekrar tekrar kullanabilirsiniz. USB kablosuyla şarj edilebilir pil çeşitleri de vardır. Şarj edilebilir pil çeşitleri arasında AA ve AAA modeller dışında 3V ve 9V pilleri de bulabilirsiniz. Çevreye ve insan sağlığına dost olan bu ürünlerle pille çalışan her türlü cihazı çalıştırabilirsiniz.

Alkalin pillerin şarj edilmesi mümkün değildir. Özel bir teknoloji kullanılarak üretilen pilleri kendi şarj standlarında doldurarak kullanabilirsiniz. Alkalin pilleri şarj etmeye çalıştığınızda aşırı ısınma, akma ve patlama gibi istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Güvenli bir kullanım için şarjlı pil çeşitlerini tercih etmeniz gerekir.

Şarj Edilebilir Pil Özellikleri

Şarj edilebilir pil özellikleri bakımından oldukça faydalı bir üründür. Alkali piller gibi tek kullanımlık olmadıkları için yüzlerce kez doldurularak kullanılabilirler. Şarjlı piller daha az tek kullanımlık pil üretilmesine neden olduğundan hammadde ve paketleme maliyetlerinde düşüş sağlar. Şarj edilebilir pil çeşitleri 5 yıla kadar dayanıklıdır. Bütçenizi ve çevreyi korumaya yardımcı olur.

Şarjlı piller akma, aşırı ısınma gibi sorunlara neden olmaz. Çocuklarınızın oyuncaklarında güvenle kullanabilirsiniz. Her pil markasının kendine has şarjlı pilleri ve şarj cihazları bulunur. Bu ürünleri tek tek alabileceğiniz gibi şarj edilebilir pil seti olarak da bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Şarj Edilebilir Piller ÇiçekSepeti’nde

Yeni nesil şarj edilebilir pil çeşitleri çocuklu aileler için oldukça uygundur. Pille çalışan oyuncakları çocuklarınzın sağlığını korumak adına çalıştırmaktan çekiniyor olabilirsiniz. Güvenli bir kullanımı bulunan şarjlı pilleri kullanarak çocuklarınızın eğlenceli anlar yaşamasına katkı sunabilirsiniz.

Şarj edilebilir pil fiyatları tek kullanımlık ürünlere oranla uygun aralıklarda yer alır. Kampanyalardan faydalanarak 5 yıla kadar dayanıklı şarj edilebilir pil setlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kaliteli şarjlı pil çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden online satın alabilirsiniz.