Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Şarjlı Süpürgeler

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan şarjlı süpürgeler sayesinde evinizin, ofisinizin veya arabanızın temizliğini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Şarj edilebilme özellikleri ile priz sorununu ortadan kaldıran bu cihazlar, size büyük avantajlar sunarlar. Çok sayıda markanın farklı teknolojiler ile donattığı ürünleri, rengarenk tasarımlarıyla dikkat çeker. Birbirinden farklı yeniliklere sahip olan dikey ve el tipi şarjlı süpürgeleri ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklarıyla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Üst Düzey Konfor ve Temizlik Sunan Dikey Şarjlı Süpürgeler

Motor güçleri ve kullanım süresi başta olmak üzere çeşitli fonksiyonla donatılan dikey şarjlı süpürgeler, özenle düşünülmüş detayları ile ön plana çıkar. Klasik süpürgelerin tüm görevini başarılı bir şekilde üstlenen bu modeller, bütün evin temizliğinin üstesinden gelir. İnce ve uzun bir tasarıma sahip olan şarjlı süpürge seçenekleri, estetik tasarımlarının yanı sıra işlevsel yapılarıyla da olduka pratik bir temizlik sunar. Farklı uzunluklara ayarlanabilen dikey süpürgeler sayesinde eğilmeye gerek kalmadan temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dikey modellerin birçoğunda duvara asma aparatı bulunur. Bu aparatlar, hem saklama alanına pratik bir çözüm sunar hem de şarj ünitesi görevini üstlenir. Evinizin istediğiniz bir köşesine dik bir şekilde monte edebileceğiniz dikey süpürgeler, yerden büyük oranda tasarruf etmenizi de sağlar. Siyahtan beyaza, griden maviye, pembeden mora, kırmızıdan turuncuya olmak üzere her zevke hitap eden farklı renk seçenekleri, tasarım konusunda da sizleri tatmin eder. Son dönemin gözde süpürgelerinden biri olan şarjlı modellerin tamamında modern bir estetik anlayışı hakim olur.

Yüksek Emiş Gücüne Sahip Şarjlı El Süpürge Modelleri

Kompakt boyutu ve hafiflikleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan şarjlı el süpürgesi modelleri, gün içerisindeki temiz ve hijyenik ortam koşullarını sağlamada adeta yardımınıza koşar. Kuvvetli çekiş gücüne sahip olan bu cihazlar; yemek artığı, toplanmış tüy ve cam kırıntıları gibi kısa süreli temizlik gerektiren durumlarda yüksek performans gösterir. Tek bir düğme yardımıyla çalışan el süpürgelerinin kolay kullanımı ile zahmetsiz temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Tıkanma yapmayan üst düzey teknoloji ile donatılan bu süpürge modelleri, enerji konusunda da sizi memnun etmeyi başarır. El tipi şarjlı ürünler tıpkı dikey süpürgelerde olduğu gibi modern görünümleri ile dikkatleri üzerine çeker. Çalışma ve şarj dolum süreleri açısından farklılık gösteren ürünler, tek seferde evin her yerini temizleyebilmenizi sağlar. Bazı ürünlerde farklı başlık alternatifleri de bulunur. Bu sayede birçok alanı verimli şekilde temizleyebilir, daha ferah ve sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Fayans, parke, tekstil ve metal olmak üzere çeşitli yüzeylerde kullanılabilen bu cihazlar, emiş gücünün yüksek kalitede olması sayesinde işlerinizin hızlıca bitmesini sağlar. Teknik detayları ile beğeni toplayan şarjlı el süpürge çeşitleri; pil kapasitesine, bataryasına, boyutuna ve emiş gücüne göre sınıflara ayrılır. El tipi süpürgeler arasında araç içi kullanımına uygun olan modellere de yer alır. Bu süpürge çeşitleri farklı aparatlarıyla ulaşılması en güç olan yerlerin bile pratik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Hepa filtre özelliğine sahip olan bazı araç tipi süpürgeler ise sağlığınızı koruyarak verimli temizlik yapmanıza yardım eder.

Uygun Fiyatlı Şarjlı Süpürge Çeşitleri

Islak ve kuru olmak üzere her türlü zeminin kolaylıkla süpürülmesine fırsat tanıyan şarjlı süpürge modelleri, kablosuz seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Priz sorununu ortadan kaldıran süpürgeler ile ev, balkon ya da aracınızın içini kolayca temizleyebilirsiniz. Katlanabilir özelliğe sahip olan bazı kablosuz modeller ise süpürgeyi dilediğiniz yerde muhafaza etmenizi sağlar.

Şarjlı süpürge fiyatları, seçilen ürünün işlevselliğine ve tasarımına göre çeşitlilik gösterir. Farklı markalar tarafından üretilen süpürgelerin fiyatları sahip oldukları geniş aralıklarıyla göze çarpar. Dikey süpürgeler ile el tipi şarjlı süpürgeler arasında geniş bir fiyat aralığı bulunur. Dikey süpürgelerin motor gücü, kullanım süreleri ve filtre özellikleri el süpürgelerinin yanında daha gelişmiş bir şekilde tasarlanır. Siz de ihtiyacınıza uygun en iyi şarjlı süpürge modelini ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla hemen satın alabilir, evinizin ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.