Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sarkaçlı Saatler

Sarkaçlı saatler, geleneksel guguklu, köstekli ve eskilerin kullandığı saatlerin modern veya vintage yorumlaması olarak günümüzde de popülerliğini korur. Koyu ve açık renkli ahşap tasarımlardan eğlenceli baskılara kadar çok farklı stillerde sunulan sarkaçlı saat modelleri, zamanın ritmini en keyifli şekilde tutmanızı sağlar. Evinizin her köşesine stili ve işlevselliği birlikte sunmak istiyorsanız, dekorasyon temasına uyum sağlayan modelleri seçebilirsiniz. ÇiçekSepeti, evinize veya ofisinize benzersiz bir tarz katan geleneksel, çağdaş veya retro tasarımlardan oluşan sarkaçlı saatleri indirim ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunar. Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için en iyi sarkaçlı saat modellerini keşfedebilirsiniz.

Şık ve İşlevsel Sarkaçlı Saat Modelleri

Moda ve işlevin modern bir yorumlaması olan sarkaçlı saatleri, çocuk odalarından yemek odalarına ve mutfaklara kadar evinizin her yerinde kullanılabilir. Sevimli ve eğlenceli baskılara sahip sarkaçlı saatler, çeşitli unvanlara sahip kişilerin iş yerlerinde de harika görünür. Diyetisyen, berber, psikolog ve çok daha farklı meslek gruplarına özel olarak tasarlanan saatleri, kendiniz veya sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Meslek gruplarına göre saat seçerken ofisin dekorasyonunu ve kullanacak kişinin zevklerini dikkate alabilirsiniz.

Bazı saat modelleri, belli hobi alanlarına, spor tutkunlarına ve kişilere göre tasarlanır. Futbolla yakından ilgilendiğini bildiğiniz arkadaşınız, sevgiliniz veya babanız için tuttuğu takımın renklerinden ve ambleminden oluşan hediyeler verebilirsiniz. Mutfakta vakit geçirmekten keyif alanlar için isminin yazılı olduğu sarkaçlı saat çeşitleri de harikadır. Böylece yemek hazırlarken zamanı takip etmek çok daha zevkli hale gelebilir. Kendiniz veya sevdikleriniz için modern tasarımlı tüm modelleri keşfedebilirsiniz.

Her Tarza Uygun Sarkaçlı Saatler

Sarkaçlı saatler, genellikle duvar için tasarlansa da geçmişten günümüze kadar etkisini sürdüren köstekli modeller de harikadır. Köstekli saat modelleri, 16. yüzyılda piyasaya sürüldüğünden beri neredeyse kol saatleri kadar çok kullanılmıştır. Retro ve antik görünümüyle oldukça sofistike duran köstekli saatler, günümüzde hala değerini korur. İster antika ister kişiselleştirilmiş bir tasarım veya sadece minimal bir model arayın, herkese uyacak bir köstekli saat bulabilirsiniz. Köstekli saatleri özel ve önemli günlerde büyüklerinize veya meraklısı olan yakınlarınıza hediye de edebilirsiniz.

Geleneksel tasarımlarla ilgileniyorsanız, büyükbaba saati olarak da bilinen nostaljik modelleri de tercih edebilirsiniz. Koyu veya açık renkli ahşaplardan oluşan saatler, her yarım saatte bir şarkı söyleyen bir guguk kuşuyla da süslenebilir. Vintage görünümlü bu özel saatlerin daha çağdaş stilleri de bulunur. İkonik uzun kasaları ve süslü sarkaçlarıyla dikkat çeken saatleri, evinizin dekorasyonuna sofistike ve benzersiz bir eklemek için satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Sarkaçlı Saatler ÇiçekSepeti’nde!

Hediye almak ve vermek, yakınlarınızla aranızdaki bağı kuvvetlendiren çok önemli anlardan biridir. Her hediye, verilen kişinin kendini değerli hissetmesini sağlar. Ancak kişiye özel ayrıntılarla süslenmiş hediyeler, bir ömür saklanabilecek kadar anlamlıdır. Sarkaçlı saatleri, unvan, isim, fotoğraf, tarih veya daha farklı kişisel ayrıntılarla özelleştirerek sevdiklerinize hediye edebilir veya kendiniz için satın alabilirsiniz.

Mutfak, iş yeri, çocuk odası veya salon için farklı tasarımlardan oluşan kişiye özel sarkaçlı saat modelleri bulunur. Kendiniz veya yakınlarınız için sarkaçlı saat seçmeden önce nerede kullanılacağına ve stiline dikkate alabilirsiniz. Yeni iş başlayan veya iş kuran yakınlarınız için mesleğini en iyi şekilde ifade eden baskıları seçerek ismiyle tasarımı özelleştirebilirsiniz. Çocuğunuzun en sevdiği kahramanın yanına ismini yazdırarak keyifle vakit geçirmesini de sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti, her tarza ve özel güne uygun sarkaçlı saatleri indirim ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunar. Siz de hemen şimdi ucuz sarkaçlı saat fiyatlarıyla alışverişe başlayabilirsiniz.