İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Saywin ÇiçekSepeti'nde!

1993 yılında kurulan İmsan Elektronik İthalat Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilen Saywin markası; kulaklık, mouse, bilgisayar, telefon ve fotoğraf aksesuarları ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak, teknolojik aletleri kullanırken sizi destekleyici ürünler geliştiren Saywin markası; kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretim yapmaya devam ediyor. Evde, ofiste, okulda, hayatın her alanında Saywin markasına ait kaliteli ürünler size eşlik ediyor. Siz de uygun fiyatlı Saywin ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Saywin Ürünleri

Hayatın her alanında ve her an pratiklikten yana olanlar, Saywin ürünleri ile bunu gerçekleştirebiliyor. Selfie çubuğundan tripoda, taşınabilir vantilatörden ring light tripoda varana kadar farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştiren Saywin markası; kullanım kolaylığına sahip ve hayatınızı kolaylaştıracak ürünler tasarlıyor. İndirimli Saywin ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Saywin marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Saywin ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Ürünlerinde uzun ömürlü kullanım sunan Saywin markası; trendleri takip ederek, güncel ihtiyaçlara yönelik ürünleri portföyüne ekliyor. Siz de avantajlı Saywin fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.