Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Schesir ÇiçekSepeti’nde!

Schesir, gıda sektöründe insan tüketimine yönelik olarak kullanılan kalite, özen ve dikkati hayvan yemi sektörüne kazandırmak amacıyla Haziran 1986'da doğan, Agras Pet Foods şirketinin ticari markasıdır. Schesir ürünlerinde yalnızca doğal bileşenler kullanılır, yapay koruyucu veya renklendirici içermez.

Köpekler ve kediler için üretilen ürünler arasında her zaman en üst kaliteyi temsil eden Schesir ürünlerini, en avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde!

Dört Ayaklı Dostunuza Layık Schesir Ürünleri

Köpekler ve kediler için hem kuru hem de ıslak mama sunan bir İtalyan marka, ürünlerini tüm dünyada 70'e yakın ülkede satıyor. Bilgi birikimi ile özdeşleşmiş Schesir, %100 doğal içerikli tek doz ıslak ürünleri piyasaya süren ilk firmalardan biridir ve yeni reçeteler geliştirmede yenilikçi duruşuyla piyasadaki güvenilir yerini korumaya devam ediyor. ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com üzerinden güvenilir ve uygun fiyatlı Schesir ürünlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Eşsiz bir hayvansal protein kaynağı olan ve sindirimi yüksek Schesir ürünleri, yaşamının farklı evreleri boyunca her türden dört ayaklı dostunuzun beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak vitamin ve minerallerin eklenmesiyle geliştiriliyor. Doğal içeriklerle hazırlanan ve prebiyotik etkiye sahip bileşenler, besinlerin etkili bir şekilde özümsenmesini ve koku kontrolünü sağlamaya yardımcı oluyor. Schesir için doğal kelimesinin anlamı, evcil hayvan maması üretimine uygun hale getirmek ve doğal bileşimini korumak için hiçbir zararlı madde eklenmemiş ve sadece fiziksel işlemlere tabi tutulmuş içerik demektir. Ayrıca Schesir ürünlerindeki düşük yağ, düşük kalori·, düşük yağ ve yüksek lif içeriği, kısırlaştırılmış kedilerde doğru kilonun korunmasına yardımcı olur.

Cruelty-free üretim süreçleri ve en iyi hammaddeler kullanılarak üretilen indirimli Schesir ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Doğal içerik bakımından zengin ıslak, kuru ve bio mama modelleri küçük, büyük ve orta boy paketleriyle dört ayaklı dostunuz için en uygun ürünü seçmeniz için sizleri bekliyor.