İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Schneider

Schneider Elektrik, verimlilik ve sürdürülebilirlik odaklı dijital enerji ve otomasyon çözümleri sunan uluslararası bir şirkettir. Evleri, binaları, veri merkezlerini, altyapıyı ve endüstrileri; enerji teknolojileri, gerçek zamanlı otomasyon ve yazılımla tanıştırarak operasyonlarını yürütür.

Schneider, ürettiği ürünlerle sahip olduğumuz enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaya teşvik ederek enerji sürdürülebilirliğine olumlu katkıda bulunmayı hedefler. Enerji tasarrufunun önce evlerde başladığını bilir ve daha iyi bir dünya ile evimiz arasında bir köprü kurar. Siz de eviniz ya da iş yeriniz için ihtiyacınız olan Scheider ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla keşfedebilirsiniz.

Karbon Nötr Bir Dünya İçin Schneider

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın bir parçası olarak, iklim açısından olumlu bir etki yaratmak hepimizin hedefinde olmalı. Bunun için elektrik en verimli kaynaktır. Fakat ev ve iş yerlerinde her geçen gün elektriğin giderek daha fazla kullanıldığı bir dünyada elektriğin tasarruflu bir şekilde kullanılması oldukça önemli. Hızlanan dijitalleşmenin gücü arkasına alan Schneider, enerjiye ve dijital dünyaya erişimin temel bir insan hakkı olduğuna inanıyor; bu süreci en iyi hale getirmek için ürünler tasarlıyor. Bu sürece doğru ürünleri kullanarak katkı yapmak istiyorsanız, ÇiçekSepeti ile Schneider ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Elektrik koruma ve kontrol, elektrik prizi anahtar ve kasa, devre kesici ve yük ayırıcılar motor, koruma şalterleri ve koruma röleleri, güvenlik ve bina yönetim sistemleri ve güneş enerjisi / enerji depolama gibi çeşitli ürünleri olan Schneider, ürün gamını kullanışlı ve maksimum verimlilik sağlayan tasarımlarla genişletiyor. Size ve çevreye fayda sağlayacak ürünleri ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla incelemeniz için birkaç tık yeterli!

Anahtarlar, prizler, aydınlatma, transformatörler gibi çeşit çeşit Schneider ürününü, ÇiçekSepeti’ne özel uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığıyla satın alabilir, tasarruf ve çevreyi korumak için bir adım atabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.