Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Scholl ÇiçekSepeti'nde!

William Mathias Scholl tarafından 1906 yılında Amerika’da kurulan Scholl markası, bugün dünyada ayak sağlığı dendiğinde ilk akla gelen markalar arasında yer alıyor. Scholl markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Ayak sağlığının tüm vücut sağlığını etkilediği ve sağlığın ayaklardan başladığı bilinen bir gerçek. Bu gerçeklik doğrultusunda Scholl markası; kurulduğu günden bu yana ayaklarınıza hak ettikleri bakımı sunmayı ve genel sağlığınızı artırarak, sizi konfor ve ferahlığa ulaştırmayı hedefliyor. Siz de uygun fiyatlı Scholl ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Ayak Sağlığınızı Artıran Scholl Ürünleri

Bir ayakkabı ve ayak bakımı markası olan Scholl, farklı ihtiyaçlara yönelik birçok ürüne sahip. Tırnaklarınızın bakımlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan Scholl Velvet Smooth Elektronik Tırnak Bakım Seti ve üzerindeki elmas taneleri ile özellikle topuklardaki ölü derinin temizlenmesini sağlayan Scholl Velvet Smooth Express, markanın son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerinden. Scholl markasının her dönem tercih edilen ürünleri arasında ise tabanlıklar yer alıyor. İş tabanlıkları, düz ayakkabılar, açık ayakkabılar, topuklu ayakkabılar gibi birçok seçeneği bulunan tabanlıklar; ayak sağlığınızı ve konforunuzu artırıyor. İndirimli Scholl ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Scholl marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Scholl ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Topuk Çatlağı Giderici Krem, Koku Önleyici Ayak Spreyi, Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi, Tırnak Mantarı Giderici gibi birçok ürünü bulunan Scholl markası ile ayaklarınıza hak ettikleri bakımı sunabilirsiniz. Siz de avantajlı Scholl fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.