İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Scotch-Brite ÇiçekSepeti'nde!

1950 yılında 3M şirketinin alt markası olarak kurulan Scotch-Brite; temizlik malzemeleri ve ev işlerini daha da kolaylaştıran pratik ürünlere sahip. Scotch-Brite markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Scotch-Brite markası; temizlik süngeri, temizlik bezi, mop, tüy toplama rulosu, ovma teli, temizleyici ve parlatıcı sprey, kullan-at ıslak bez, paspas gibi birçok temizlik ürününü portföyünde barındırıyor. Temizlik kategorisinde dayanıklılık ve kullanım kolaylığı dendiğinde akla ilk gelen marka Scotch-Brite oluyor. Siz de uygun fiyatlı Scotch-Brite ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kaliteli Scotch-Brite Ürünleri

Scotch-Brite markası, temizlik alanında aradığınız tüm ürünleri size sunuyor ve daha etkili bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Pratik kullanıma sahip Scotch-Brite ürünleri arasında en çok tercih edilenler ise bulaşık süngerleri ve bezler oluyor. Hemen her evde mutlaka bir Scotch-Brite ürünü bulmak mümkün. Kalitesini yıllardır devam ettiren Scotch-Brite markası, temizliğe yeni bir bakış açısı getiriyor. İndirimli Scotch-Brite ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Scotch-Brite marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Scotch-Brite ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Etkili bir temizlik için işinizi kolaylaştıran Scotch-Brite ürünlerini kullanabilirsiniz. Siz de Scotch-Brite ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Scotch-Brite ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.