Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Scrikss Ürünleri İle Başka Bir Yazı Yazma Deneyimi

Kalem ve defterler başta olmak üzere yazım, çizim işleri için özel ürünler sunan Scrikss, 1963 yılında V. Rodrik Hayati öncülüğündeki bir grup Türk girişimci tarafından kurulmuştur. Kusursuz bir yazı yazma deneyimi sunmak adına üstün kaliteli ürünler piyasaya süren marka, bugün Türk pazarının en büyük kalem üreticileri arasında yer almaktadır.

Scrikss ürünlerinin ana felsefesi, benzersiz kalite anlayışı ve farklı tasarımlar olarak özetlenebilir. Sevdikleriniz veya kendiniz için düşünebileceğiniz ürün kalem, defter, hediye setleri ve kişiye özel ürünler ile ofis/kırtasiye malzemeleri ÇiçekSepeti Scrikss sayfasında sizleri bekliyor. İndirimli Scrikss ürünleri ve Scrikss kampanya modelleri hakkında detaylı bilgi almak için mobil uygulama veya web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Scrikss İndirimli Ürünleri ve Scrikss Marka Kalem Fiyatları

Yazı yazarken veya bir iş üzerinde çalışırken herkesin birtakım ihtiyaçları olur. Bu ihtiyaçları en iyi ve en kaliteli ürünlerle gidermek size uzun ömürlü ve rahat bir kullanım deneyimi sunar. Özellikleri ve işlevsellik durumlarına göre çeşitli gruplara ayrılan Scriks marka kalemler; tükenmez kalem, dolma kalem, çizim kalemleri, özel tasarım kalemler gibi ana gruplarda satışa sunulmaktadır. Örneğin; günlük kullanım için bir kalem ihtiyacınız var ise “Scrikss İsme Özel Calypso Versatil Kalem” modelini tercih edebilir, sevdiklerinize özel günlerde veya içinizden geldiği için sürpriz yapmak istediğinizde “Scrikss Notelook Tekstil Jalopy Defter + İsme Özel Gold Krom Kalem” veya “Kişiye Özel Scrikss Dolma Tükenmez Set” ürünlerini sipariş edebilir, yazma işine özel ilginiz var ise “Scrikss 33 Kaligrafi Seti” ile tüm eksiklerinizi tek seferde giderebilirsiniz.

Scrikss kalem ve defter fiyatları kullanılan malzeme, kullanım alanı, çeşitlilik ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Kendiniz veya sevdikleriniz için yeni sezon Scrikss modelleri veya indirimli outlet Scrikss kalemlerinden sipariş vermek için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, uygun fiyatlarla her türlü kalem, defter ve kırtasiye malzemelerini temin edebilirsiniz.