İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Scubapro

Eğlence amaçlı dalış ekipmanı üreticisi Scubapro’nun dalış ve su sporları ekipman ürünleri uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde. 1962’de kurulan ünlü marka, 1975’ten bu yana Wisconsin merkezli ünlü outdoor ekipman üreticileri grubu Johnson Outdoors Inc. çatısı altındadır. Hem yeni Scubapro dalış ve outdoor ekipmanı hem de outlet Scubapro ürünleri ÇiçekSepeti’nde zengin ürün seçeneğiyle yer alır. Scubapro kampanya fırsatlarından yararlanarak uzun kollu içlik, gözlük, eldiven, kısa şort, tulum gibi dalış elbise ve ekipman eksiğinizi online alışveriş kolaylığıyla tamamlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Scubapro Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Scubapro içlik ürünleri scuba (tüplü) dalışlarda vücudunuza fazladan sıcaklık sağlaması için elbise içine giymek ya da şnorkel, sörf ve yüzmede tek başına koruma amaçlı kullanmak için tasarlanır. Scubapro hybrid uzun kollu içlikler vücudunuza iyi oturarak tüplü dalışlarda dalış ekipmanıyla, yüzme aktivitelerinde de mayoyla iyi bir uyum sağlar. UV korumalı likra neoprenden üretilen Scubapro içlik ürünleri vücudunuzun biçimine uygun olarak özel üretilir. ÇiçekSepeti kampanyaları sayesinde uygun aralıklarda yer alan Scubapro fiyatları, dalış ve su sporları ekipman ihtiyacınızı karşılamak için ideal.

Kaliteli Scubapro Çocuk ve Yetişkin Ürünleri

Uzun kollu ya da kısa kollu, şort ya da tulum gibi Scubapro tüplü dalış elbise ve ekipmanı, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Nefes alabilir ve nemi vücuttan uzak tutabilir özellikler taşıyan indirimli Scubapro ürünleri; çabuk kuruyan, az yer kaplayan, hafif ekipmanlar arasında yer alır. Antibakteriyel özellikleriyle koku dayanıklılığı sunan Scubapro markalı pantolon, ceket, kuru elbise veya yarı kuru elbise ürünleri aralarında kombin oluşturabilirsiniz. Çocuk deniz ve su sporları ürünlerinde de yetişkin ekipmanı kalitesi sunan Scubapro ürünleri dayanıklıdır. Kendiniz ya da çocuğunuz için güvenerek kullanabileceğiniz Scubapro dalış ürünleri sayesinde su altındaki anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. Tüm ürünleri hemen şimdi ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.