İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sea Color

Kadınların birçoğu saçlarında değişiklik yapmaktan hoşlanır. Saç rengini değiştirmek kuaföre gitmeden mümkün olabilir. Boyama işlemi esnasında ürünün saçlara ciddi zararları olmaması ve sertleştirmemesi önemlidir. Bu noktada Sea Color kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap olur. Markanın ürünleri saçları sertleştirmeden renklendirir ve uzun vadede kalıcı renkler elde etmenizi sağlar. ÇiçekSepeti’nden markanın farklı renklerine göz atabilirsiniz.

Sea Color Kullananlar

Sea Color boya kullananlar saç boyası söz konusu olduğunda tercihlerini ürünün kalitesine göre yapanlardır. Alanında uzman kimyacılar tarafından üretilen bu boyalar saçların dokusunda kalıcı hasarlar meydana getirmez ve kutu içerisine yerleştirilen bakım kremi sayesinde yumuşak ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

  • Sea Color saç boyası zenginleştirilmiş içeriği sayesinde içerisinde yer alan vitaminlerle saçı boyarken besler ve canlı, parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.
  • Sea Color kullanımı oldukça kolaydır. Kutu içeriğinde kullanım talimatı yer alır. Talimatta yer alan adımları izleyerek saçlarınızı evde kendiniz boyayabilirsiniz.
  • Sea Color kullananlar genel itibarıyla markanın ürünlerinden memnun kalır. Besleyici bitki özleri sayesinde saçları dipten uca besler ve yanma gibi durumlara sebebiyet vermediğinden rahatlıkla kullanılabilir.
  • Sea Color şampuan ipeksi ve yumuşak saçlara sahip olmak isteyenlerin tercihi olur. Duştan sonra saçların volümünü etkilemeden parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlar.

Sea Color Fiyatları

Sea Color ne kadar sorusu kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilen bir sorudur. Sea Color fiyatları hemen her bütçeye hitap edecek şekilde belirlenir. Kuaföre gitmeden zamandan ve bütçeden tasarruf etmek isteyenler için Sea Color ürünleri oldukça uygundur. Maliyeti düşük bir şekilde saçlarınızı evde kendiniz boyayarak Sea Color farkıyla istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Markanın ürünleri işlemleri saçlara ve kafa derisine zarar vermeden gerçekleştirmek için tasarlanır. Herhangi bir zarara sebep olmadan kullanım talimatları doğrultusunda işlem rahatlıkla yapılabilir. Sea Color nerede satılır sorusunun cevabıysa oldukça açıktır. Online alışveriş farkıyla dilediğiniz boyayı veya saç ürününü ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.