İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Seiko Saat

Dünyanın en bilinen saat markalarından biri olan Seiko, 1924 yılından beri modern, dayanıklı ve stil sahibi saatler üretmektedir. Saat konusunda bir ikona dönüşen marka, farklılık arayanların da klasik tarzdan şaşmayanların da ilk tercih ettiği markalar arasındadır. Birçok ödül alan ve tasarımlarıyla saat meraklılarını cezbeden Japon Seiko, “dakiklik” ve “kusursuzluk” ile birlikte anılmaktadır.

Kol saatinde farklı stiller ve mükemmeliyetçilik arayanların ilk tercihi olan Seiko saat; kadınlara ve erkeklere özel olarak tasarladığı modellerinde yenilikçi teknolojileri kullanarak sektöre yön verirken bir klasik olan ışıltılı şıklığını spor modellerle birleştirerek farklı tarzlarında kapısını aralıyor. İlk kuvars saat üreticisi olan marka, modası hiç geçmeyen yeni sezon ürünleri ve indirimli Seiko saat modelleriyle ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Seiko kampanya saat çeşitleri ve çok daha fazlası için ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indirebilir, sosyal medya hesaplarından güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.

Seiko Kol Saati Modelleri ve Seiko Fiyatları

Özel davetler ve gecelerde kusursuzluğu yansıtmak isteyenler veya günlük kullanımda zariflik ve ışıltı arayanlar ya da mükemmelliği her an için ilke edinmiş olanlar… Her yaş grubu için özel ürünleri olan markanın geniş ürün yelpazesinde sizin içinde en mükemmel saat kesinlikle var. Farklı serilere ait saat modellerini her gruba göre özenle hazırlayan Seiko, klasik tarzdan şaşmayanlar için “Seiko Presage” serisini sunarken “Seiko Astron” ile farklı iç renk tasarımlarını modern görüntü ile birleştiriyor. Küçük kasa çerçevesi ile kibar bir duruşu olan ürünleri sevenler için ise “Seiko Premier” serisi hem kadın hem erkek saatlerinde farklılık yaratıyor. Seiko, sadece kol saati değil aynı zamanda alarmlı masa saatleriyle de ev dekorasyonunuzun bir parçası olarak mükemmelliğini bu alanda da göstermekten geri durmuyor. Seiko orijinal saat, kadın ve erkek saatleri ve diğer tüm ürünlerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir, outlet Seiko saatler ve çok daha fazlasını güvenli bir şekilde sipariş ederek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.