Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Şekerlik ve Lokumluk

Şık tasarımlara sahip şekerlik ve lokumluklar, atıştırmalıklarınızı hoş ve özenli bir şekilde sunmanızı sağlar. Şeker ve lokumların sunumuzu güzelleştiren bu ürünler, geniş bir tasarım çeşitliliğine sahiptir. Böylece hem dekorasyon stilinizle uyumlu hem de sunum kolaylığı sağlayan şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Farklı stillere ve beğenilere hitap eden şekerlik ve lokumluk seçeneklerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

Otantik Tasarımlardan İlham Alın

Çiniler, şeker ve lokumları geleneksel tasarımlarla sunmak isteyenlerin beğenilerine hitap eder. Özel bir kaide ve kapak kısmından oluşan çinili lokumluk ve şekerlikler, otantik bir görünüme sahiptir. Mavi, kırmızı ve yeşil gibi renklerin en güzel tonlarını yansıtan hoş desenlerden oluşan çiniler, yaşam alanınıza nostaljik ve geleneksel bir atmosfer kazandırır. Şeker ve lokumlarınızı kapaklı tasarımlarla sayesinde şık bir şekilde sunabilirsiniz.

Çeşitli boyut seçenekleriyle ulaşabileceğiniz çini tasarımlı şekerlik ve lokumlukları çok parçalı küçük modeller arasından tercih edebilirsiniz. Her misafir için ayrı ayrı sunumlar hazırlamanızı kolaylaştıran bu ürünler, kahve ve çay ikramlarınıza seçkin bir görünüm kazandırır. Nostaljik sunumlarınızı vurgulamak için altın işleme detayları sunan tasarımlardan da destek alabilirsiniz. Osmanlı geleneğini yansıtan bordo ve altın detaylarının şık kombinleri, şeker ve lokumları geleneksel bir şıklıkla sunmanıza yardımcı olur. Mini lokumlukları tercih ederek minimal ve şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bakır ve pirinç gibi materyallerle tasarlanmış şekerlikler, mekandaki geleneksel atmosferi vurgulamayı kolaylaştırır.

Rengarenk Şekerlik ve Lokumluk Tasarımları

Çay ve kahve sohbetlerinize rengarenk lokumluk ve şekerlikler eşlik etsin istiyorsanız birbirinden yaratıcı tasarımlardan ilham alabilirsiniz. Realistik bir balkabağı görünümü sunan tasarımlar, sonbahar ikramlarınız için zamansız bir şıklık yaratır. Kapaklı balkabağı figürlerini rengarenk modeller arasından tercih edebilirsiniz. Neşeli ve yaratıcı ürün seçenekleri ile buluşabileceğiniz çeşitli temalarda çok sayıda lokumluk ve şekerliğe ulaşabilirsiniz. Lokumluğu ellerinde tutan çocuk figürleri, ikramlarınıza neşeli dokunuşlar kazandırır. Porselen bebekli seçenekler, nostaljik ve şık sunumlar için idealdir. Birbirini tamamlayan figürleri bir arada değerlendirerek esprili ve dikkat çekici sunumlar yapabilirsiniz.

Hem lokumluk hem de çerezlik olarak kullanabileceğiniz ve set olarak tasarlanmış modeller, kalabalık misafirleriniz için hoş sunumlar hazırlamanıza yardımcı olur. Sohbetlerinize keyif kazandıran yaratıcı tasarımlar içerisinden tarzınıza ve dekorasyon stilinize hitap eden aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Üç ya da dört katlı şekerlik ve lokumluk seçenekleriyle çeşitli atıştırmalıkları bir arada saklayabilirsiniz. Böylece atıştırmalıklarınız nem ve toz gibi dış etkenlerden etkilenmeden daha uzun süre boyunca tazeliğini koruyabilir. Mutfak raflarınızda sergilemek isteyeceğiniz lokumlukları floral desenli ürünler arasından tercih edebilirsiniz. Bu desenler mutfak stilleri için oldukça popülerdir.

Mermer ve Cam Tasarımların Zarafeti

Mermer ve cam ile tasarlanmış şekerlikler, zamansız bir popülerliğe sahiptir. Her dekorasyon stiliyle uyumlu bir birliktelik yakalayan bu tasarımları kapaklı ve kapaksız modeller arasından tercih edebilirsiniz. Mini lokumluk ve şekerlik seçenekleri ile kişiye özel elegan sunumlar yapabilirsiniz. Camın zarif ve minimal detayları şeker, kurabiye ve lokum gibi atıştırmalıklarınızı elit bir görünümle sunmanıza yardımcı olur. Modern ve şık sunumlar için rengarenk mermer detaylarından ilham alabilirsiniz. Oval ve köşeli tasarımlar arasından beğenilerinizi en iyi şekilde yansıtan ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Kahve çay takımlarınızla uyumlu şekerlik seçenekleri, göz alıcı sunumlar hazırlamak için idealdir. Yeni ev ziyareti gibi etkinlikler için hediyelik olarak tercih edebileceğiniz lokumluk ve şekerliklere bakır, ahşap ve cam gibi farklı malzemeler ile tasarlanmış şık tasarımlara ulaşabilirsiniz. Her beğeniye ve stile hitap eden ucuz şekerlik lokumluk modellerini ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş edebilirsiniz.