İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Şekerlik ve Meyvelik

Gerek günlük kullanımda gerekse misafirlik ikramlarda sunumların vazgeçilmezi olan şekerlik ve meyvelikler, kullanıcıların beğenisine hitap eden farklı tarzlarda üretiliyor. Mutfakta ya da masa üzerinde dekoratif birer obje olarak da kullanılabilen bu ürünler cam, metal, ahşap, porselen ya da bakır gibi farklı malzemelerden üretiliyor. Ev dışında kafe ve restoranlarda da kullanılan şekerlik ve meyvelikler, sunumlara hem düzen hem de renk katıyor. ÇicekSepeti, şekerlik ve meyvelik modellerinde aradığınız her ürüne kolayca erişebilmenizi sağlamak için binlerce farklı çeşidi sizler için bir araya getiriyor. Siz de sayfayı inceleyerek evinize en uygun ürünlere online alışveriş rahatlığıyla sahip olabilirsiniz.

Vazgeçilmez Cam Şekerlik ve Meyvelik Modelleri

Şekerlik ve meyveliklerin en sık kullanılan modellerini camdan üretilen ürünler oluşturuyor. Camın şekillendirilerek farklı formlara kavuşturulması ile çeşitlenen bu ürünler, her mutfağa ve sofraya kolayca uyum sağlayabilmesi nedeniyle tercih ediliyor. Modeller arasında şekerlik cam fanus ve kapaklı ürünleri ile dikkat çekiyor. Cam meyvelik modelleri ise daha çok kayık tabak ya da ayaklı tepsi şeklindeki ürünleri ile beğeni topluyor. Cam meyvelikler ve şekerliklerde klasik şeffaf camlı tasarımların yanında boyama ürünler de yer alıyor. Bu sayede farklı renklere ve desenlere kavuşan cam tasarımlar arasından kendi zevkinize en uygun olanı seçme şansınız artıyor. Ayrıca cam şekerlik ve meyveliklerde işçiliğin ağır bastığı Osmanlı tarzı ürünler, klasik tasarımlardan hoşlananların beğenisine sunuluyor. Bunların yanında daha sade ve modern cam ürünler de yine seçenekler arasında bulunuyor.

Nostaljik Vintage Şekerlik ve Meyvelikler

Vintage tutkunlarının severek takip ettiği şekerlik ve meyvelik modelleri arasında çeşitli ürünler bulunuyor. Bu ürünlerde gümüş, bakır gibi metallerin kullanımı yaygın olarak görülüyor. Bunların yanında porselenden üretilen vintage modellere de rastlamak mümkün. Ayrıca vintage şekerlik ayaklı ve yaldızlı tasarımları ile göze de hitap ediyor. Özellikle porselen kenarlarında görülen yaldızlar, nostalji ruhunu evinize taşıyor. Bu tarz tasarımları sahip şekerlik dekoratif amaçla masaların üzerinde görmeye alışkın olduğunuz ürün grubunu oluşturuyor. Meyveliklerde de ayak ve yaldız kullanımına sık rastlanıyor. Vintage meyvelik büyük boyutu sayesinde geniş hacimli olarak kullanılabiliyor. Böylelikle tek seferde birçok meyveyi nostaljik meyve tabağında sergileme imkanınız oluyor. Hacmi geniş olan bu vintage şekerlik ve meyvelikler, özellikle kız isteme törenlerinde halen tercih ediliyor. Bu ürünler isteme törenlerinde damat çikolatası için satın alınsa da daha sonra evlerde kendi işlevlerinde kullanılabiliyor. Bakır işçiliği ile üretilen şekerlik ve meyvelik modelleri ise otantik havasıyla nostaljik köy yaşamını hatırlatıyor. Bu ürünlerindeki renk, desen ve çizgiler yöresel sunumlardan hoşlanan kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Modern Şekerlik ve Meyvelik Tasarımları

Günümüzde her üründe olduğu gibi şekerlik ve meyvelik modellerinde de modern hayatın getirdiği değişimler görülüyor. Modern ürünlerde son dönemlerin trendi olan ahşap, metal, taş ve dökme tasarımların kullanımı ağırlıklı olurken aynı zamanda ürünler kullanışlı ve işlevsel bir hal alıyor. Bu grupta yer alan meyvelik ve şekerlik modellerinde en çok dikkat çeken detay ise katkı kullanım imkanının olması. 2 ya da 3 katlı şekerlik çeşitleri ya da çok katlı meyvelikler, özellikle kalabalık sofralarda yiyeceklerin tek seferde sunulabilmesini kolaylaştırıyor. Bu gruptaki ahşap ürünlerde bambu modeller, hafifliği ve dayanıklılığı nedeniyle hemen herkesin beğenisini kazanıyor. Metal modellerde ise daha çok kafes tarzı metal meyvelik seçenekleri dikkat çekiyor. Siz de ÇiçekSepeti sayesinde aradığınız ucuz şekerlik ve meyvelik modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti, tüm uygun fiyatlı dekoratif ev ürünleri ile dilediğiniz her an yanınızda olmaya devam ediyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.