İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Selçuk Çiçek Siparişi

Çiçekler duygu, düşünce ve niyetinizi sevdiklerinize anlatmanın en anlamlı ve etkili elçileridir. Bir buket çiçek kimi zaman özür dilemektir, kimi zaman tebrik, kutlama ya da geçmiş olsun demektir. Ancak en önemlisi aklımdasın, seni düşünüyorum, önemsiyorum demektir. Çiçeklerin dili çoğu zaman kelimelerden çok daha derin anlamlıdır. İzmir’in güneyinde pırıl pırıl güneşi, alabildiğine uzun sahili ve yemyeşil doğasıyla göz bebeği olan Selçuk ilçesi çiçekçileri de, siz sevdiklerinize içinizdekileri en güzel şekilde aktarabilin diye, en yakın çiçekçi Çiçeksepeti’nde! Üstelik yalnızca Acarlar, Atatürk, Cumhuriyet mahallelerine değil, Çamlık, Belevi, İsabey, kısacası İzmir/Selçuk’a çiçek göndermek istediğiniz her noktaya online sipariş kolaylığı yaşatan Çiçeksepeti kalitesi, hızı ve aynı gün teslim etme sözüyle...

İzmir Selçuk Çiçekçileri

Ülkemizin kültür, turizm ve tarih merkezlerinden biri olan Selçuk; Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Evi ile dünyanın en büyük açık hava müzelerinden biri kabul edilmektedir. Selçuklu mimarisinin en değerli eserlerinden olan İsa Bey Camii, Efes’in ilk yerleşim bölgesinin üstünde konumlanan Selçuk Kalesi, İncil yazarı St John’un mezarının da bulunduğu St John Klisesi, Bizans su kemerleri yerli ve yabancı turistlerin gözdesidir. Efes sahili, eski adıyla Pamucak Plajı ülkemizin en uzun plajlarındandır. Akdeniz ikliminin hakim olduğu bu güzel ilçede birbirinden güzel kokulu, rengarenk çiçeklerin yetişmesi tesadüf değildir. Yıllardır kaliteli ürünleri, benzersiz hizmet anlayışı ile birleştiren Çiçeksepeti, bölgenin en güzel çiçeklerini sanat eseri titizliğiyle işleyerek İzmir/Selçuk çiçek siparişi hizmet kalitesini de yükseltmektedir. Selçuk çiçekçileri; telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan Çiçeksepeti web sayfasına girerek ya da uygulamayı indirerek vereceğiniz online sipariş çiçeklerinizi aynı gün teslim ederek sevdiklerinizi mutlu etmeniz için çalışırlar.

ÇiçekSepeti Selçuk’ta!

İnternetten çiçek göndermenin en kolay yolu olan Çiçeksepeti, bütçenize uygun olarak seçeceğiniz zengin çeşitlikteki aranjmanlarını, online sipariş ve güvenli ödeme sistemi ile hizmetinize sunar. Selçuk Çiçeksepeti bayileri, duygularınıza tercüman olacak güzellikteki ürünlerini, bir tıkla sevdiklerinize aynı gün teslim eder. Çiçeksepeti, Selçuk çiçekçi arayışınıza yılların tecrübesinin ve Türkiye'nin en iyi çiçek gönderme sitesi olmanın avantajlarıyla cevap verir. Siz de hemen Çiçeksepeti'nden online sipariş vererek ılık Selçuk meltemini saklayan rengarenk çiçek aranjmanlarını sevdiklerinizle buluşturun.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.