Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Selfie Çubuğu

Kusursuz özçekim fotoğrafları çekmenize yardımcı olan selfie çubukları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Telefonunuzu selfie çubuğu sayesinde kontrol ederek profesyonel ellerden çıkmış fotoğraflar çekebilirsiniz. Zaman ayarı yapılarak kullanılabilen otomatik modelleri ya da uzaktan kumandalı olanları tercih edebilirsiniz. Selfie çubuğu tripod bluetooth uzaktan kumandalı çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Selfie Çubuğu Modelleri

Selfie çubuğu modelleri amatör ve profesyonel ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretiliyor. Sosyal medya hesapları üzerinden video paylaşmayı seviyorsanız selfie çubuğu tripod çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ayaklı selfie çubuğu ışıklı özelliği sayesinde yüksek kaliteli çekimler yapmanıza yardımcı olur. Video kanallarına ya da kişisel hesaplarınıza video çekerken ışıklı selfie çubuklarını kullanabilirsiniz.

Selfie çubuğu bluetooth bağlantısı sayesinde kolayca yönetilir. Zaman ayarlı otomatik modelleri de vardır. Selfie çubuğunun üzerinde bulunan maşa sistemi telefonunuzu sıkıca kavrar. Çekim yapmak için selfie çubuğu aparatı üzerindeki düğmeye basmanız yeterlidir. Ünlü cep telefonu markaları tarafından tasarlanan selfie çubuklarını tercih edebilirsiniz. Telefonunuza uygun modellerle etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Profesyonel Çekimler İçin Selfie Çubuğu

Selfie çubuğu profesyonel kullanım için oldukça idealdir. Akıllı telefonlar gibi aksiyon kameralarını selfie çubuğuna bağlayarak kullanabilirsiniz. Profesyonel selfie çubukları hareket halindeyken bile net ve kusursuz fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Ledli selfie çubuğu sayesinde karanlık ortamlarda kaliteli çekimler yapabilirsiniz.

Selfie çubuğu açıyı ve ışığı doğru biçimde belirleyerek kusursuz fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlar. Amatör ve profesyonel çekimler için ideal bir aparattır. Ayaklı ve otomatik selfie çubuğu kullanarak yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Selfie Çubuğu Fiyatları

Selfie çubuğu fiyatları kullanım amacına göre değişir. Amatör ve profesyonel ürünler arasında fiyat farklılıkları olduğunu görebilirsiniz. Çok sık fotoğraf ya da video çekmiyorsanız kablolu bağlantıyla kullanılanları tercih edebilirsiniz. Selfie çubuğu tavsiye ve yorumlarını inceleyerek nasıl bir model almanız gerektiğine kolayca karar verebilirsiniz.

Selfie çubuğu ve tripod ikilisi sayesinde dikkat çekici fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Selfie çubukları tatilde, aile ve arkadaş buluşmalarında geniş açılı fotoğraflar almanızı sağlar. Otomatik, bluetooth özelliği bulunan, ışıklı ve ayaklı selfie çubuğu satın almak için ÇiçekSepeti’ni inceleyebilirsiniz.