İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Selimpaşa Çiçek Siparişi

Selimpaşa semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Selimpaşa Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Selimpaşa semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Selimpaşa'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Silivri ilçesine bağlı Selimpaşa semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

İstanbul'un Silivri ilçesinin sahil semtlerinden biri olarak maviyle yeşili birleştiren Selimpaşa'da çiçek siparişleriniz ÇiçekSepeti'nde! İstanbul Selimpaşa semtinde avantajlı fiyatlarla sipariş vererek ve gün içinde alıcı kişiye ulaştırılmasının rahatlığını yaşayarak siz de bu semtte yaşayan sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti, deneyimli dağıtım ağı sayesinde size birçok avantaj sunarak çiçek siparişlerinizi Selimpaşa ve Silivri bölgesindeki adreslere aynı gün içinde ulaştırır. Hatta Selimpaşa çiçek siparişi ÇiçekSepeti aracılığıyla gerçekleştirilerek semtin bağlı olduğu ilçedeki köylere dahi ulaştırılabilir. ÇiçekSepeti ile Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü ya da çeşitli bayram ve özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için Selimpaşa'nın en taze ve kaliteli çiçeklerini sunan çiçekçi dükkanlarına ulaşabilirsiniz.

İstanbul Selimpaşa Çiçekçileri

Selimpaşa, hem sahil şeridinde yer almasıyla hem de kuzeyinde geniş ormanlık alanlar barındırmasıyla doğayla iç içe bir semttir. Tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan bu semt, özellikle İstanbul'dan birçok insanın tatil için tercih ettiği bir bölgedir. Hem İstanbul'un hem de Silivri'nin tarihi yerlerinden biri olan bu semt, Osmanlılar döneminde Bigados ismiyle anılırken, Cumhuriyet döneminde Selimpaşa adını almıştır. Kasabaya adını veren Selim Sırrı Paşa, Bigados’la sürekli ilgilendiği için ve sadrazam olduğu zaman da bu köye bir çeşme yaptırdığı için buraya adını vermiştir. Selim Paşa'nın yaptırdığı tarihi çeşme, günümüzde halen İkiz Çeşme olarak anılmaktadır. Selimpaşa Tarihi Evleri ve Meryem Ana Kilisesi gibi yapılar, bu güzel semtin diğer tarihi değerleridir. Ayrıca semtin 2-2,5 km uzaklığında bir höyük bulunmaktadır. Tarihi güzelliklerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle birçok güzel kokulu ve renkli çiçeğe ev sahipliği yapan Selimpaşa’nın taze ve kaliteli çiçeklerine ÇiçekSepeti aracılığıyla bir tık ile ulaşabilirsiniz. Online sipariş aracılığıyla tercih ettiğiniz ürünler en iyi Selimpaşa çiçekçileri tarafından temin edilir ve bütün siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Selimpaşa'ya bağlı bütün adreslere gönderilir.

ÇiçekSepeti Selimpaşa’da!

Türkiye'nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti'nin nitelikli dağıtım ağı sayesinde tüm çiçek siparişleri hızlı ve özenli bir şekilde sahibine ulaştırılır. Selimpaşa aynı gün teslim çiçek siparişi için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ÇiçekSepeti Selimpaşa'ya çiçek göndermek konusunda en avantajlı fiyatları sunar. En yakın çiçekçi dükkanlarına ulaşabileceğiniz ÇiçekSepeti, 7/24 sipariş verebileceğiniz ve sevdiklerinizi güzel çiçeklerle mutlu edebileceğiniz bir adrestir.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.