İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Selin ÇiçekSepeti'nde!

1912’de Süleyman Ferit Eczacıbaşı eczanesinde ürettiği Altın Damla Kolonyası ile İzmir’in sembolü haline geldi. Bu ilk üretim, Selin markasının kurulmasında önemli bir rol oynadı. İkonik kokuları ile Selin markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Selin markası; kendisiyle özdeşleşen klasik limon kolonyasının yanında, parfümlü kolonyalar da üretiyor. Farklı boyutlarda hazırlanan ürünleri ile Selin kolonyaları; isterseniz evinizde, isterseniz çantanızda ve dışarıda size hoş kokularıyla eşlik ediyor. Siz de uygun fiyatlı Selin ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Hoş Kokusu ile Ferahlatan Selin Ürünleri

Hem güzel bir koku elde etmek hem de hijyen sağlamak amacıyla kullanılan Selin kolonyaları; günlük hayatta kullanıldığı kadar, bayram gibi özel günlerde hediye etmek amacıyla da tercih ediliyor. Klasik limon kolonyasının yanında; ardıç, bahçe gülü, hanımeli, lavanta, mavi ladin, nemlendirici limon seçenekleri de bulunan Selin markası, özellikle nemlendirici limon kolonyası ile ellerinizi yumuşacık yaparken hijyen de sağlıyor. İndirimli Selin ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Selin marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Selin kolonyalarından birini satın alabilirsiniz.

Selin kolonyalarını ÇiçekSepeti’nde set halinde ya da tekli olarak bulabilir, ihtiyacınız olan her an kullanabilirsiniz. Siz de avantajlı Selin fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.