Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Selpak Ürünleri

Adını kağıdın hammaddesi olan selülozun “sel” hecesi ile temizliği çağrıştıran “pak” kelimesinin birleşmesinden alan Selpak markası, 1970 yılından beri kullanıcılarının kişisel hijyeni için üstün kalitede ürünler geliştiriyor. Selpak markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri markası olan Selpak; peçete, mendil, tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi ihtiyacınıza yönelik birçok çeşidiyle yıllardır size eşlik ediyor. Temizlik kağıdı sektöründe lider konumda olan ve ürünlerinin kalitesiyle herkesin güvenini kazanan Selpak ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kategoriye İsmini Veren “Selpak”

Türkiye’de yıllardır temizlik kağıdı kategorisindeki herhangi bir ürünü tanımlamak için Selpak ismi kullanılıyor. Bu da markanın ne kadar öncü ve güvenilir olduğunu gösteriyor. İnovatif gelişimi destekleyen bir yaklaşıma sahip olan Selpak, bu doğrultuda geliştirdiği kutu mendillerle de öncü konumda. Mutfakta, banyoda, arabada kullanılabilen ürünleriyle Selpak; kişisel hijyenin yanı sıra, evinin ve bulunduğu ortamın hijyenini ve temizliğini düşünenler tarafından da tercih ediliyor. Tüm çeşitliliği ile Selpak ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Selpak marka temizlik kağıdı ürünlerini avantajlı kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve uygun fiyatlı Selpak ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Markanın maskotu olan fil, çocuklar tarafından çok seviliyor. Böylece çocuklara temizlik becerilerini kazandırırken ebeveynler Selpak marka ürünler tercih ediyor. İndirimli Selpak ürünleri için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.