Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sensai ÇiçekSepeti’nde!

Sensai makyaj kategorisindeki ürünler, ÇiçekSepeti üzerinde sizleri bekliyor. Yüz ve cilt için tercih edilen makyaj ve bakım ürünleri, günlük olarak tercih edilebilir. Sensai ürünleri ile hızlı ve kolay bir şekilde makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Uzun süre kalıcılık etkisi ile dikkat çeken makyaj ürünleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Uygun fiyatlı Sensai paletleri, çok sayıda renk seçenekleri ile yer alır. Mor ve alt tonları ya da kahverengi ve alt tonları şeklinde çeşitlenen paletler, ayna haznesi bulundurur. Aynı zamanda bu paletlerin içerisinde minik far fırçaları yer alır. Bu sayede ister dışarda ister seyahatlerde kolay bir şekilde göz makyajınızı yapabilirsiniz. Siz de indirimli Sensai ürünleri ve daha fazlasına ÇiçekSepeti üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Pürüzsüz Bir Makyaj için Sensai Ürünleri

Sensai markasının makyaj ve cilt bakım kategorisinde sunduğu ürünleri setli olarak ya da tekli olarak temin edebilirsiniz. Uygun Sensai ürünleri içerisinde allık, fondöten, göz farı, pudra, kontür allığı, dudak kalemi, eyeliner, göz kalemi, ruj, dudak parlatıcısı ve aydınlatıcı yer alıyor. Sensai Liquid Eyeliner – LE02 Brown modelli ürün, göz makyajının kusursuz netlikte olmasına imkân tanıyor. İnce kalem ucu sayesinde kolay bir şekilde gözünüze kalem çekebilirsiniz. Aynı şekilde Sensai göz far paletleri ile dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz. Kusursuz ve profesyonel bir makyaj oluşturabilmek için cilt rengine uygun fondöteni tercih edebilirsiniz. Çok sayıda renk seçeneği ile oluşturulan fondötenler sizleri bekliyor. Makyajınızı tamamlamaya imkân tanıyan rujlar ise geniş renk yelpazesi ile yer alıyor. Kırmızı ve nude tonların ağır bastığı rujları ister dudak kalemi ile ister dudak kalemi olmaksızın tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Sensai dudak parlatıcıları ile dudaklarınızın kurumasını önler. Dudak parlatıcılarının tabanına dudak kalemi sürebilir ve parlatıcının kalıcılığını artırabilirsiniz. Makyajın parlak ve canlı durmasına imkân tanıyan aydınlatıcılar ise likit ve pudra formu ile sizleri bekliyor.

Tüm bu makyaj ürünlerine Sensai kampanya fırsatları ile erişim sağlayabilirsiniz. Sensai fiyatları ise uygun seçenekler dahilinde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siz de uygun fiyatlı Sensai makyaj kitlerine ÇiçekSepeti üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.