Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sensodyne

”Hassas Dişler İçin Sensodyne” sloganıyla tüketicilerin aklında yer edinen Sensodyne, diş sağlığı ürünlerinde öncü ve güvenilir bir marka. Özellikle diş hassasiyeti konusunda uzmanlıkla tasarlanan Sensodyne ürünleri, diş hekimlerinin de ilk tercihleri arasında bulunuyor.

Sağlıklı ve temiz bir gülüş için markaya ait kişisel bakım ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla hemen inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ürünü bulduktan sonra online alışveriş kolaylığıyla, birkaç dakikada ve kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Sensodyne ile Güçlü ve Beyaz Dişler

Diş hassasiyetinde olduğu kadar beyazlatıcı özelliğiyle de diğer markalar arasından sıyrılan marka, farklı diş problemlerine farklı ürünlerle yardımcı oluyor. Düzenli kullanımla ekstra beyazlık ve dayanıklılık sağlayan ürünlerden gün boyunca koruma sağlayan ürünlere birçok fonksiyona sahip diş ürünleri Sensodyne markasının paletinde bulunuyor.

Sensodyne ürünleri, iso-active teknolojisi gibi yenilikçi yöntemler sayesinde ulaşılması zor olan bölgelere erişerek ağız bakımında maksimum verim sunuyor. Yalnızca diş hassasiyetine neden olan dentin bölgelerin güçlendirilmesini değil, o bölgelerin onarılmasını da sağlayarak hassasiyet kaynaklı acıların da giderilmesine yardımcı olan ürünleri ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca diş çürümelerine karşı etkili florür içerikli ve nane aroması ile ağzı ferahlatan seçenekleri de dilediğiniz an sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sizlerin ağız sağlığı kadar çocuklarınızın diş bakımı ve sağlığı da önemli. Kendi ihtiyacınıza göre bir diş bakım ürünü seçerken çocuğunuz için en uygun Sensodyne ürünlerini de ÇiçekSepeti kolaylığıyla satın alabilirsiniz.