İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sensör ve Siren

Ev ve ofis gibi kapalı alanların tamamında farklı güvenlik önlemleri tercih edilir. Gelişen teknoloji ile birlikte ileri seviye önlemlerin alınması artık mümkün. Özellikle önemli alanların güvenle korunması için sensör ve siren sistemlerini tercih edebilirsiniz. Sensörler farklı hareketleri ve sinyalleri algılamak için kullanılır. Bu sensörler hem kapı zili gibi pratik uygulamalarda hem de alarmlarda kullanılabilir. Siren ürünleri ise beklenmedik durumlarda kullanıcıyı uyarmak için yüksek ses çıkarmaya yarar. Güvenlik uygulamaları için ihtiyaç duyduğunuz en iyi sensör ve siren çeşitlerini, ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi sayesinde bulabilirsiniz.

Kaliteli Sensör ve Siren Modelleri

Sensör kullanımı, pek çok uygulama için son derece önemli. Sensörler, özellikle hareket durumlarını algılamak için kullanılır. Ortak alanlarda ya da tercihe göre kişisel alanlarda da tercih edilen pek çok lamba modelinde sensörler kullanılır. Hareket durumlarını algılayan bu sensörler ortamda hareket tespit ettiği anda ışıkların yanmasını sağlar. Bunun gibi uygulamalar hareket dışındaki dış ortam uyarıları için de kullanılabilir. Örnek olarak havanın karardığı durumlarda bahçe ışıklarını açan, güvenlik sistemini düzenleyen sensörler kullanılabilir. İhtiyaçlarınıza göre farklı ve kaliteli sensörleri bulmanız mümkün.

Siren modelleri, temelde yüksek ses çıkararak kullanıcıyı uyarma görevine sahip olur. Bu uyarı aynı zamanda istenmeyen kişiler için caydırıcı faktörlerden biri olarak da görev yapar. Yüksek sesin getirdiği riski fark eden kötü niyetli kişilerin ortamdan uzaklaşması sağlanır. Bu şekilde değerli eşyalarınızın bulunduğu depo ve ofislerden evinize kadar her alanda sirenleri tercih edebilirsiniz. Siren modellerinin etkili şekilde çalışması için farklı sensör türleri kullanılır. İlgili dış ortam durumunu algılayan sensörler sireni hemen devreye sokar.

Güvenilir Sensör ve Siren Sistemleri

Sensör ve sirenlerin ayrı olarak çalışmasına ek olarak birlikte çalıştığı durumlarda büyük avantajlar elde edilebilir. Sensör ve siren sistemlerinin birlikte çalıştığı pek çok sistem bulunur. Bu durumlar için iki farklı seçenek değerlendirilebilir. Bu seçeneklerden biri hem siren hem de sensör çeşitlerini ayrı olarak edinmek ve bunları birlikte çalışacak şekilde kurmak olabilir. Bir diğer seçenek ise sensör ve sirenlerin bir arada bulunduğu entegre sistemler. Kapı zillerinden otomatik aydınlatma sistemlerine kadar pek çok durumda sensör ve sirenler entegre şekilde çalışır. Entegre sistemlerde her iki elemanda birbirine tanıtılmış şekilde kullanıcıya gelir. Bu noktadan sonra ürünün tek başına montajının yapılması ve kullanım talimatlarının takip edilmesi yeterli olur.

Sensör ve siren sistemlerinin kullanımı akıllı sistemlerle entegre şekilde yürütülebilir. Yüksek ses çıkaran sirenlerin kullanımı özellikle kullanıcıların olay yerine yakın olduğu durumlar için faydalı. Kullanıcıların uzak olduğu durumlarda da akıllı sistemler aracılığıyla bilgilendirme yapılabilir. Wi-Fi teknolojisi kullanan bu sensörler olumsuz bir durum tespit edildiğinde internet bağlantısı sayesinde akıllı telefonunuza bildirim gönderir. Bu şekilde tüm olumsuz durumları kolaylıkla engelleyebilirsiniz.

Avantajlı Sensör ve Siren Fiyatları ÇiçekSepeti’nde!

Sensör ve siren modellerinin sahip olduğu özellikler arasında çeşitlilik görülebilir. Bu çeşitlilik özellikle ürünlerin sahip olduğu ekstra kabiliyetlerden kaynaklanır. Akıllı sistemler ile uyumlu modellerin kullanımı büyük kolaylık sağlasa da fiyat etiketleri daha yüksek olabilir. Özellikle sensör fiyatları pek çok farklı özellik ve seçenek ile geniş bir yelpazede çeşitlenir. İhtiyacınız olan sistemleri en ucuz fiyat seçenekleriyle oluşturmak için ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını filtreleyerek değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde ürünlerin özelliklerine göre fiyatlarını görebilir, bütçenize en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı kampanyaları takip ederek ucuz sensör ve sirenlere sahip olmak için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.