Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sepetler

Estetik, hoş ve alana cazibe katan dekoratif sepet modelleri, genellikle düzenleme ve toplama amaçlı kullanılır. Fakat bu ana özelliklerini yanı sıra saklama kutusu, özel tasarlanmış bir mobilya ya da sevdikleriniz için çok amaçlı bir hediye olarak da sepet modellerini görmeniz mümkün. Ev, ofis, mekan dekorasyonlarına oldukça farklı bir hava katan sepetler; hasır, kumaş, plastik ve ip gibi farklı malzemelerden üretilir. Farklı malzemelerdeki bu sepetler boyut olarak da oldukça geniş bir yelpazede sunulur. Siz de düzenleme, toplama, dekorasyon ya da her ne amaçla olursa olsun yaşam alanlarında kullanmak için sepet arıyorsanız ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Dekoratif Sepet Modellerine Yaşam Alanlarında Yer Açın

Estetik tasarımlarıyla ön plana çıkan sepet modelleri; ev, ofis, mağaza gibi farklı yaşam alanlarında dekorasyonun önemli bir parçası olarak kullanılır. Dekorasyonun bir parçası olmasının dışında oldukça işlevsel özellikleri bulunan sepetleri farklı özelliklerde kullanmak mümkündür. Bazen tekli, bazen ikili, bazen üçlü bazen ise daha çok sayıda sepeti farklı mekânlarda bir arada görebilirsiniz. Saplı, sapsız, dikdörtgen, kare, oval ve yuvarlak gibi şekillerde sunulan sepetler; polyester malzemeden tığ işi olabileceği gibi hasır, plastik, metal, kumaş, bambu gibi farklı malzemelerde de olabilir.

 • Oldukça şık görünen hasır sepet modellerini boyutlarına göre farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Örneğin; küçük hasır sepetler mutfaklarda ekmek sepeti, banyolarda ise kişisel bakım ürünleri sepeti olarak kullanılabilir.
 • İnsan sağlığına zararı olmayan plastik malzemeli sepetleri, mutfak ve banyolar dışında örgü sepeti, tığ sepeti gibi farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Hatta yaz ve kış boyunca kullanmadığınız ayakkabılarınızı depolamak için bu sepetler oldukça kullanışlıdır.
 • Bambudan üretilen sepetler su ve neme karşı dayanıklı olması nedeniyle kirli çamaşırlar ve makineden yeni çıkmış çamaşırların taşınması için uygundur. Ayrıca bebeğinizin çamaşırlarını da bakteri oluşumunu önleyen bu sepetlerde biriktirebilirsiniz.
 • Metal malzemeden üretilen ve üzerinde farklı desenlerin bulunduğu sepetler; patates, soğan gibi sebzeleri ve diğer meyveleri saklamak için uygundur. Bu tarz sepetleri canlı çiçek ve diğer hobi ürünleri içinde kullanabilirsiniz.
 • Doğal ahşap malzemeden üretilen sepetler çeyiz sandığı ya da özel eşyaların saklandığı alanlar olarak kullanılabilir. Bu tarz sepetlerin halat kulplu ya da eskitme desenli olanları dekoratif olarak da oldukça hoş bir görüntü sunmaktadır.
 • Kumaş, metal veya bambudan üretilen sepet modellerini iş yerlerinizde göz alıcı tasarımlar yapmak veya vitrin süslemek için tercih edebilirsiniz. Satılan ürünleri bir arada sunmanızı sağlayan bu tarz sepetler, görüntü olarak da oldukça hoş bir ortam oluşturmanızı sağlar.
 • Ofis ve iş yerlerindeki dosyaları, eşya ve gereçleri depolamak veya masanızda yer alan kalem, zımba gibi ürünleri bir arada tutmak için sepetleri kullanabilirsiniz. Ayrıca poşet çaylar veya kahve çeşitleri ve bardakları içinde sepetleri tercih edebilirsiniz.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip sepet modellerini kullanmak için aslında sınır tamamen sizin yaratıcılığınız. Kitaplık, ayakkabılık, depolama alanı veya meyve-sebze kutusu olması fark etmeksizin ihtiyacınız olan tüm sepet modellerini bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Herkesin Favorisi Haline Gelen Hasır Sepet Modelleri

Üretildikleri malzemeye göre farklı özellikler sunan sepet modelleri arasında en çok tercih edilen çeşit, hasır sepetlerdir. Hasır sepet çeşitleri, dekoratif olarak harika bir görüntü sunmanın yanı sıra sağlıklı olması nedeniyle de oldukça tercih edilir. Bu tarz sepetleri oldukça farklı amaçlarla kullanabilirsiniz.

 • Hasır sepet fiyatları, ürünlerin boyut ve malzeme kalitesine göre değişkenlik gösterir. Özgün tasarımlarda sunulan bu modelleri kullanım amacınıza uygun ölçülere göre seçebilirsiniz.
 • Çocuk odalarında doğal malzeme kullanmak onların sağlığı için oldukça önemlidir. Doğal malzemeden üretilen hasır sepetleri oyuncaklar, giysiler, kitaplar ve diğer tüm eşyaları yerleştirmek için kullanabilirsiniz.
 • Küçük ebatlardaki hasır sepet modellerini de makyaj malzemelerinizi depolamak için tercih edebilirsiniz. Kapaklı, kilitli veya açık sepet şeklinde satılan modeller oldukça hoş bir görüntü oluşturmanıza da yardımcı olur. Ayrıca kapaklı modeller harika saklama kutuları olarak kullanılabilir.
 • Banyolarda neme dayanıklı ürünler kullanmak gerekir. Hasır sepetler neme dayanıklı olması nedeniyle sabun, tarak, diş fırçası gibi eşyaları koymak için oldukça şık çözümler sunar.
 • Salon ve oturma odalarındaki eşyaları, kitap, dergi ve diğer küçük gereçleri toplu olarak hasır sepetler içerisine koyabilirsiniz. Bu sayede hem dağınıklık olmaz hem de hoş bir görüntü yakalamış olursunuz.

Farklı ölçü, malzeme ve kalitede sunulan sepet modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Kaliteli ve şık yaşam alanları oluşturmak için hemen alışverişe başlayın!