İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Şereflikoçhisar Çiçek Siparişi

Ankara'nın Tuz Gölü kıyısına konumlanmış olan meşhur ilçesi Şereflikoçhisar'ın tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Şereflikoçhisar çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatları ile alışveriş yapabilir ve çiçeklerinizi ilçedeki sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin güçlü dağıtım ağı ve geniş ulaşım imkanları sayesinde Şereflikoçhisar'ın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz Devekovan ile Çalören beldelerine ve Eley, Fadıllı, Kadıobası, Seymenli ile Yeşilyurt gibi Şereflikoçhisar'a bağlı birçok köye de çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Şereflikoçhisar çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ve en şık aranjmanlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

Ankara-Şereflikoçhisar Çiçekçileri

Tuz Gölü kıyısında bulunun Şereflikoçhisar yaz mevsiminde gerçekleştirilen festivalleriyle bir hayli dikkat çekiyor. Göl kıyısında dilek fenerlerinin uçurulduğu bu etkinlikler ziyaretçilere adeta görsel bir şölen sunuyor. İlçe festivallerin dışında da gölü görmeye gelen ziyaretçilerin akınına uğruyor. Özellikle ilkbahar mevsiminde çekilmeye başlayan göl üzerinde çıplak ayakla yürümek farklı bir deneyime dönüşüyor. İlçede bulunan Alaaddin Cami ise tarihi ve mimari yapıları merak edenlerin uğrak adreslerinden biri oluyor. Selçuklular döneminde kalan Alaaddin Cami iç ve dış mimarisi, süslemeleri, mihrabı ve minberi ile dikkat çekiyor. Şereflikoçhisar çiçekçileri ise bölgenin sunduğu bir diğer güzellik oluyor. Gül, lilyum, orkide ve papatya başta olmak üzere sayısız çiçek çeşidine sahip olan Şereflikoçhisar çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde ilçe merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Şereflikoçhisar'da!

Türkiye'nin en zengin çiçek çeşidine sahip olan ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağıyla tüm çiçek siparişlerine yetişmeyi başarıyor. Şereflikoçhisar ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Online siparişlerin hepsi Şereflikoçhisar çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarıyla birlikte sunuluyor. Ankara-Şereflikoçhisar'a çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir ve ilçedeki sevdiklerinizi tüm özel günlerde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.