İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

2527 ürün bulundu.

LED Şeritler

Kullanılan ortamın atmosferini değiştiren ve son zamanların oldukça popüler ürünlerinden biri haline gelen şerit LED ışıklar, göz alıcı bir görüntü oluşturur. Dekoratif özelliklerinin yanında aydınlatma amaçlı da kullanılan ürünleri; ister evinizde, ister bahçenizde, isterseniz de iş yerlerinizde kullanarak bulunduğunuz ortamın havasını değiştirmeniz mümkün. Birbirinden güzel LED şerit modellerini bir arada bulabileceğiniz şerit led sayfasında, yüzlerce seçeneği bir arada görebilir, ihtiyacınıza uygun olan ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Aradığınız LED Şerit İçin Doğru Adres ÇiçekSepeti!

LED aydınlatmalar, son dönemde artan çeşitlilik sayesinde birçok farklı seçenek sunar. Metrelerce uzunluğu olan LED şeritler ile bitkilerin doğal enerjisini yaşam alanlarınıza yansıtabilir, bir objeyi ya da alanı süslemek için şeritleri kullanabilirsiniz. Genellikle tek şerit halinde satılan modellerin dışında iki ve daha fazla şerit içeren LED aydınlatmalar da bulunur. Görenlerin hayran kalacağı bir ortam oluşturan bu ürünler arasında tek renk ışık saçan modeller olduğu gibi çoklu renk seçeneğine sahip olanlar da var. Ayrıca adaptörü sayesinde kolayca şarj edilebilen şarjlı ürünler, priz ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Bu sayede LED ışıkları dilediğiniz yere taşıyabilir ve gittiğiniz her yerin atmosferini değiştirebilirsiniz.

LED şerit modelleri arasında çok ufak ampulleri olan modeller, son zamanlarda oldukça fazla tercih ediliyor. Üzerinde onlarca küçük ampul bulunduran şeritleri, özellikle mum gibi dekoratif objelerinizi süslemek için siz de tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasında yaprak, kar tanesi ve kalp gibi formlarda tasarlanan modeller, farklı bir ortam oluşturmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor.

Pratik ve Eğlenceli Kullanımlarıyla Özel Olarak Tasarlanan LED Şeritler

LED aydınlatmalar arasında balkon, bahçe ve daha birçok dış mekanda kullanabileceğiniz modeller bulabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan bu ürünler, yağmur ve kar gibi hava olayları karşısında sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder. Dış kullanımlar için ideal olan LED ışık türleri ile evinizin dış cephesi görenleri hayran bırakacak bir görüntü elde edebilirsiniz. Farklı olarak bulunduğunuz ortamı daha geniş gösteren bir model arıyorsanız beyaz LED’leri tercih etmeniz gerekir.Ayrıca beyaz rengin dışında kırmızı, mavi ve yeşil renklere sahip olan RGB LED şeritler, dinamik yapılarıyla her konsepte uyum sağlar.

Çevre dostu olmalarıyla beğeni kazanan LED şeritler az enerji harcayarak bütçenize de katkıda bulunur. Esnek silikon tabakası ile neme karşı dayanıklı olan ürünler, yüksek kaliteleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getirir. Isıyı ve ışığı ise diğer modellere göre daha dengeli yayan RGB LED modellerinin kullanımı gibi kurulumu da oldukça kolaydır. Eğer bahçe, havuz başı ve banyo gibi sürekli ıslak ya da nemli olan alanlarda şerit LED kullanmak istiyorsanız dayanıklılığı arttırmak için silikonla yapıştırılan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu seçenekler neme, suya ve rüzgara karşı daha dirençli olduğu için daha kolay ve güçlü şekilde sabitlenir. Islandığında dahi çalışabilen modeller esnekliğiyle kırılma gibi problemlere sebep olmaz.

Kontrolü Elinize Alabileceğiniz Uzaktan Kumandalı LED Şeritler

Uzaktan kumanda yardımıyla kontrol edebilme olanağı sunan şerit LED ışıklar, tek tuşla istediğiniz rengi seçmenize fırsat tanır. İhtiyaçlar doğrultusunda farklı uzunluklarda üretilen bu ışıkları objelerin görüntüsünü güçlendirmek için de kullanabilirsiniz. Televizyonunuzun üzerine ya da arka kısmına sabitleyebileceğiniz ışıklar, film izlerken yerinizden bile kalkmadan istediğiniz renkte ışık elde etmenizi sağlar. Uzaktan kumandalı modellerin dışında sensörlü olan şerit LED’ler de oldukça ilgi görüyor. Sensörü sayesinde hareketlerinizi algılayan modeller aydınlatmayı otomatik olarak başlatır ve belirlediğiniz süre boyunca açık kalmaya devam eder.

Değişen renk modları ile canlı yaşam alanlarına sahip olmanıza imkan tanıyan LED şeritleri ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.