İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sertifikalar

Plaket ve sertifikalar iş dünyasındaki başarıları kutlamak ve bireyleri onurlandırmak için ideal yöntemlerden biri. ÇiçekSepeti sayısız hediye seçeneği arasında bu özel parçalara da yer veriyor. Sevdiklerinizi ve çalışma arkadaşlarınızı kutlamak ya da şirket içi etkinliklerinizde plaket ve sertifikalardan faydalanmak isterseniz siz de ÇiçekSepeti'nin uygunfiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Fotoğrafları Sergilemek için Alternatif Yöntemler

En güzel anılarınızı saklayan fotoğraf karelerini klasik çerçeveler içinde değil de farklı bir yöntemle sergilemek isterseniz kristal plaketler tam da size göre. Seçtiğiniz fotoğraflar kristal cam üzerine lazer işleme yöntemi ile uygulanıyor. Bu üstün uygulama, fotoğraflarınızın renginin solmasına ya da silinme ve yıpranma gibi sorunlar yaşamanıza fırsat vermez. Böylece tüm güzel anılarınız kristal cam üzerinde adeta ölümsüzleşiyor. Kristal plaketler yine kristal kaideleri üzerine yerleştiriliyor ve bu sayede fotoğraflarınızı masa üstüne, kitap raflarına ya da dilediğiniz herhangi bir zemine yerleştirebilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da meslektaşlarınızla olan güzel anılarınızı kristal üzerinde ışıl ışıl sergilemeniz için ÇiçekSepeti'nde birçok tasarım çeşidi var. Kalp, piramit, dikdörtgen gibi birçok farklı forma sahip parçalara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Hem farklı formları hem de zarafetleri ile seçenekler arasındaki tüm tasarımlar dikkat çekecek güzellikte. Dilerseniz evinizde, ofisinizde ve çalışma alanlarınızda kristal plaketleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Başarı Plaketleri ile Çalışanlarınızı Onurlandırın

ÇiçekSepeti kurumsal şirketler ve firmalar için de plaket ve sertifikalar sunuyor. Yıllık etkinliklerinizde, ürün lansman törenlerinizde ya da çalışanlarınızı onurlandırmak istediğiniz özel günlerde ÇiçekSepeti'nin plaketlerini tercih edebilirsiniz. Kurumsal metniniz ve tebrik mesajlarınız plaketler üzerine tasarım ekipleri tarafından şık bir şekilde uygulanıyor ve ortaya tamamen size özel plaketlerler çıkıyor. Seçenekler arasında altın varak kaplamalı, desenli ve kabartma yazılı plaketler de mevcut. Yazı çalışması ise lazer kazıma, UV ve sublimasyon gibi farklı tekniklerle yapılıyor. Plaketler üzerine firmanızın ya da şirketinizin logosunu uygulatmanız da mümkün. Dilerseniz ay yıldız kabartmalı plaketleri de tercih edebilirsiniz. Kırmızı kadife kutuları içinde sunulan plaketler için tek seferde çok sayıda sipariş verebilir ve her plakete başarı mesajlarınızı yazdırabilirsiniz. Kurumsal başarı plaketlerinin daha modern bir tasarım içermesini isterseniz kristal cam plaketler tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek. Kristal camlar üzerine lazer kazıma yöntemiyle dilediğiniz mesajı yazdırmanız mümkün.

Özel Tasarımlarıyla Plaket Çeşitleri

ÇiçekSepeti'nde spor turnuvaları gibi farklı etkinliklere özel tasarlanmış olan plaket ve madalya tasarımları bulunuyor. Futbol turnuvaları için bir seçenek arıyorsanız kaidesi üzerinde yükselen kramponlu plaketleri kullanabilirsiniz. Polyester kalıplarla hazırlanan ve farklı tasarımıyla dikkat çeken bu plaket üzerine isim ve soy isim uygulaması lazer kazıma yöntemli ile yapılıyor. Futbol müsabaka ve turnuvaları için madalya tasarımlarını seçmeniz de mümkün. Yıldız figürlü ve yaprak desenli madalyaların büyük bir kısmı özel kutuları içinde yer alıyor. Koşu, atletizm, karate ya da basketbol gibi farklı spor etkinlikleri içinse özel heykel tasarımları mevcut. Her spor dalına özel sporcu figürlerinin altın rengiyle kaplandığı bu minik heykeller siyah kaideler üzerine yerleştiriliyor ve böylece altın rengi ekstra bir vurgu kazanıyor. Kurumsal bir amaçla değil de sevdiklerinize sunmak için özel plaket ve ödüller arıyorsanız Oscar heykelciklerini tercih edebilirsiniz. Oscar heykellerinin kaideleri üzerine "Yılın Annesi", "En İyi Sevgili" ya da "Yılın Arkadaşı" gibi esprili mesajlar yazdırmanız ve isim uygulaması yaptırmanız mümkün. ÇiçekSepeti başarıların her zaman kutlanmaya değer olduğuna inanıyor ve en özel plaketleri, madalyaları ve heykelleri sizler için sunuyor. Türkiye'nin neresinde olursanız olun tek tıkla birçok seçeneğe ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.