Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Servis Gereçleri

Sevdiklerinizle enfes yemeklerle hazırlanmış sofralarda buluşurken servis gereçleri ile konuklarınızı sorunsuz ağırlayabilirsiniz. Mutfak araç gereçlerinde fonksiyonel ürün tasarımları sayesinde konforlu bir gün geçirebilmeniz mümkün. Ahşap, çelik, bakır, granit gibi malzemelerden üretilen kaliteli ve ucuz servis gereçleri sayesinde kolayca yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Yemek hazırlama ve sunma sırasında kolaylık sağlayan yaratıcı çözümler ile mutfakta geçen zamanı daha verimli hale getirebilmeniz mümkün. Otantik ve sıradışı tasarıma sahip servis araç gereçleri ile mutfağınızı renklendirebilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerinize mutfak işlerini kolaylaştıran pratik servis gereçlerini armağan olarak sunabilirsiniz. Anneler günü, Kadınlar günü, yıldönümü ve doğum günü gibi özel anlarda sevdiklerinizi zarif tasarıma sahip servis takımları ile mutlu edebilirsiniz.

Zarif Tasarıma Sahip Servis Takımları

Emsan, Naturel, Tantitoni gibi markaların kaliteli servis takımları ile lezzetli yemeklerin yer aldığı sofralar kurabilirsiniz. Yeni evlenenlerin özellikle çeyiz alışverişinde tercih ettiği zarif tasarıma sahip çelik servis takımları uzun süre dayanıklılık gösterir. Servis boy kevgir, kaşık, çatal, spatula ve kevgir içeren servis takımları ile hazırladığınız yemeklerin görünümünü bozmadan servis edebilirsiniz.

Servis takımları;

  • Çelik malzemeden üretildiği için paslanmaz özellikte olur.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabildiği için zahmetsiz şekilde temizlenir.
  • Hafif ve işlevsel tasarımı sayesinde pratik kullanım sunar.
  • Birinci sınıf kalitede malzemeden üretildiği için uzun süre parlaklığı korur.

Çelik servis takımlarının yanı sıra ahşap, silikon gibi malzemeden üretilen ve renk seçeneği bulunan servis gereçlerini de tercih edebilirsiniz. Takım halindeki servis gereçlerini kullanarak mutfağınızda bütünlük sağlayabilirsiniz. Farklı kullanımları olan pratik servis gereçlerini ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilmeniz mümkün.

Estetik Sunumlar için Gereçler

Leziz yemeklerin görüntüsü de tadı kadar önemlidir. Özel günlerde kusursuz şekilde hazırladığınız masalarda servis tabaklarının iştah açıcı olması gerekir. Isıtıcılı servis sunum tepsileri ile enfes yemekleri konuklarınıza sunabilirsiniz. Birinci sınıf malzemeden üretilen sunum tepsileri yıpranma ve aşınmalara karşı dayanıklıdır. Garanti kapsamında olan sunum tepsilerini yumuşak benz ve sünger ile kolayca temizleyebilirsiniz. Elde yıkama yaparak uzun süre ilk günkü gibi görünmesini sağlayabilirsibiz. Nanoteknoloji ile üretilen sunum tepsilerinde kapak ve çerçeveleri çelikten yapılmıştır.

Kalabalık konukları ağırlamayı sevenler için servis sunum seti takımları idealdir. %100 geri dönüştürülebilen çevre dostu malzemeden üretilen servis sunum takımları ile sofralarınızda saray ihtişamı yaratabilirsiniz. Çorba, salata ve ana yemek servisi için uygun boyutlarda sunum tepsileri içeren servis takımları sayesinde konuklarınızın damak zevkini yükseltebilirsiniz.

Konfor Sağlayan Pratik Servis Gereçleri

Günün büyük bir kısmı mutfakta geçer. Yemek yapmanın ve sofra hazırlamanın zahmetli işlemlerini kolaylaştıran pratik ürünler sayesinde kısa sürede mutfak işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Paslanmaz çelik un eleğinden şişe kapak açacağına, çekirdek çıkarıcıdan karpuz dilimleyicisine kadar geniş ürün seçeneği sunan ÇiçekSepeti, günlük işlerinizi kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olur. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan mutfak çeyiz setleri ile yeni evlenen hanımların ihtiyaç duyduğu araç gereçleri bir arada sunar. Doğrayıcı, dilimleyici servis ürünlerinin yanında zarif görünüme sahip borcam tepsiler ile sofralara renk katabilirsiniz. İşlevsel detaylara sahip mutfak araç gereçleri ile yemek hazırlama işleminizi kısa sürede tamamlayabilir ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Şık tasarıma sahip meşrubat takımları ile içeceklerin lezzetini iki katına çıkarabilirsiniz. Ahşap ve bambu saplı servis takımları ile doğal bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kullanım alışkanlıklarınıza, beslenme rutininize, mutfak dekorasyonunuza en uygun olan servis gereçlerini ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile inceleyebilir ve hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve güvenli alışveriş deneyimi sayesinde sofralarınızda etkileyici bir sunum yapabilirsiniz.