Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Servis Tepsisi

Misafirlerinizi hoş ve güler yüzlü karşılamanız ne kadar önemliyse, sunumlarınızdaki şıklık da bir o kadar önem taşır. Yapacağınız servis sunumu ile misafirlerinize verdiğiniz değeri hissettirmek için günlük ve özel günlerdeki sunumlarınızda kullanacağınız servis tepsilerini doğru şekilde seçmeniz gerekir. Plastikten ahşaba, ahşaptan cama kadar en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen yüzlerce yenilikçi ve modern servis tepsisi modeli ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. Çeşitli servis tepsileri ile sunumlarınızda fark yaratmak istiyorsanız, ÇiçekSepeti’nin sunduğu seçenekler arasından dilediğinizi hemen sepete ekleyebilir ve kolayca siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Herkesin Tarzını Konuşturacağı Tasarımlar

Mutfağınızda sizin için pratik bir kullanım oluşturan servis tepsileri, estetik duruşu sevenler için modern detaylarıyla ön plana çıkarken, sadeliğin asil görüntüsünden yana olanlar için minimalist model çeşitliliği bulunur. Birbirinden değişik tepsiler sahip oldukları formlarla farklılıklarını ortaya koyar. Cıvıl cıvıl baskılarıyla mutfakların atmosferini çabucak değiştiren dikdörtgen tepsiler, simetrik yapılarıyla en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Gelenekselleşmiş çiçek motiflerinin modern baskılarla buluştuğu geniş desen seçenekleri ile mutfaklarınıza şık bir dokunuş kazandırabilirsiniz.

Geometrik şekiller dışında farklı formları ile fark yaratan tepsi modelleri asimetrik özellikleriyle göze uyumlu gelen çarpıcı bir görünüm yaratır. Her detayıyla beğenileri kazanan tepsiler, aynı zamanda elin rahat bir şekilde kavrayabileceği geniş kulp destekleri taşıma işlemlerini de kolaylaştırır. Doğallıktan yana olanların tercihi olan bambu ve ahşap servis tepsileri, otantik havasıyla dikkatleri üzerine çeker. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen modeller, sıcağa ve soğuya karşı dayanıklı yapılarıyla fark yaratırlar. Bazı ahşap modellerde kullanılan dijital baskı tekniği en lezzetli ikramlarınıza ayrı bir tat katar. Servis tepsilerinin boyutlarına göre gösterdiği farklılıklar ile kişi sayısına özel sunumlar da gerçekleştirebilirsiniz.

Konforundan Vazgeçemeyenlere Özel Modeller

Destek ayakları bulunan keyif tepsileri, yatakta ve koltukta rahatlıkla bir şeyler yiyip içebilmeye olanak tanır. Düz zeminlere yerleştirilmeye uygun olan ayaklı tepsiler, yer yüzeyinde yerleşim için de uygunluk gösterir. Siz de tepsinin pratik bir şekilde açılıp kapanabilen ayaklarını kullanmak istediğiniz alana sabitleyerek keyifli anların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bu modeller dikdörtgen modeller de olduğu gibi yuvarlak formlarda da üretilir. Kullanıldığı alana göre değerlendirilebilen tasarımlar, farklı ihtiyaçlara da çözümler getirir. Aynalı servis tepsileri, bütün parlaklığı ile tasarımlarıyla tüm beğenileri toplar. Üstlerine yerleştirilen ürünlerin çekiciliğini arttıran bu modeller, sabit ayaklı yapıları ile sofra düzenlemelerinizde de size yardımcı olur.

Özel Günleri Güzelleştiren Servis Tepsileri

İhtişamlı görünümleri ile birbirinden şık servis tepsisi modelleri ailenize ve misafirlerinize yapacağınız ikramları olduğundan daha özel bir hale getirir. İç kısmı aynalı olan gümüş tepsiler, uyumlu fincan ve bardaklarla birleştiğinde zarafetiyle gösterişli sunumlar yapmanızı sağlar. İşleme detayı sevenler için sunulan dantelli servis tepsileri söz ve nişan organizasyonların imza parçası haline gelir. Dilerseniz bu servis tepsilerini kişiselleştirerek üzerine isim yazabilir ve süsleyerek sonsuz aşkınızın simgesi yüzüklerinizi de üzerine koyabilirsiniz. Özel servislerin aranılan modeli olan mermer tepsiler, etkileyici ve dayanıklı duruşlarıyla herkesin beğenisini kazanır. Mermerin en tarz halinin tasarımlara yansıdığı tepsiler, değişik renk ve desenleriyle beklentileri karşılar. Çay ve kahve servislerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz servis tepsilerini aynı zamanda masa ve sehpalarınızın üzerinde dekoratif obje olarak da kullanabilirsiniz. Böylece mobilyalarınıza uygun tasarımlar ile yaşam alanınıza hoş bir hava katmanız da kolaylaşır.

Siz de ÇiçekSepeti’nin sunduğu birbirinden şık ve güzel servis tepsileri ile sunumlarınızda kendi tarzınızı yansıtabilir, beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre hemen siparişinizi verebilirsiniz.