Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgililer İçin Çift Bileklikleri

Hem kadınlar hem de erkekler için tercih edilen sevgiliye şık hediyeler içerisinde yer alan sevgili bileklikleri, özgün tasarım ve modellerle ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Sevgiliniz ile birlikte kullanabileceğiniz, birbirinin eşi ya da takımı olan çift bileklikleri tüm özel günlerde ya da sevgilinizi mutlu etmek istediğiniz her anda onun için seçebileceğiniz sürpriz ürünler içerisinde yer alıyor.

Onlarca farklı tarza hitap eden yüzlerce bileklik alternatifi içerisinden seçtiğiniz model ile sevgilinizin daima bileğinde taşıyacağı özel bir aksesuar satın alabilirsiniz. Kişiye özel sevgili bileklikleri hiçbir zaman değerini yitirmeyen, uzun yıllar boyunca kullanılan ve bir ömür saklanan hediyelerdir. Üzerinde sizin ve sevgiliniz için manalı olan detayların yer aldığı bu aksesuarlar yalnızca bir kişiye özel ve çok değerlidir. Yalnızca onu düşünerek seçmiş olduğunuz bu hediye, verilen kişinin sizin için ne kadar önemli ve biricik olduğunu vurgular.

Sevgili Bilekliği Modelleri

Kişiye özel sevgili bileklikleri ile sizin belirttiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve sevgilinize özel olarak hazırlanan ürünleri satın almış olursunuz. Sevgilinizin adı, sizler için önem taşıyan tarihler, harf ve rakamlar, farklı simge ve mesajların yer aldığı sevgili bileklikleri çeşitli materyaller ile tasarlanır. Gümüş, altın, platin, kaplama, deri ve çeşitli farklı malzemeler ile hazırlanan sevgi bilekliği birçok malzeme ile görsel olarak zenginleştirilir. Farklı şekil ve modellerle plakaların yanında değerli taşlar ve boncuklarla hazırlanan bileklikler, modası hiç geçmeyen hediyelerdendir.

Sevgili bileklikleri içerisinde son yılların en sık tercih edilen modellerinin arasında mıknatıslı olan tasarımlar yer almaktadır. Yanında yan yana geldiğinde birbirleri ile birleşen mıknatıslı bileklikler sevgililer arasındaki aşkı simgeler. İki bağımsız bileklikten oluşan bu sevgili bileklikleri mıknatıslı detayları ile tamamlanır ve elleriniz yan yana geldiği anda mıknatıslı alanlardan birleşirler.

Çift bilekliklerinin gözdelerinden bir diğeri ise doğal ve şifalı taşlar ile hazırlanan bileklik takımlarıdır. Stresi azaltan, pozitif enerji veren ve iyileştirici özelliği olduğu inanılan bu taşlar kullanılarak hazırlanan sevgi bilekliği ile sevgilinize yaptığınız sürprizler çok daha anlamlı olacaktır.

Sevgili bilekliği hediyeleri içerisinde yer alan tasarımlardan sık tercih edilen bir diğer model ise mors alfabesi ile özelleştirilen bilekliklerdir. Siz de isimlerinizin mors alfabesi ile iki ayrı bilekliğe yazıldığı çift bileklikleri ile birbirinizin adlarını bileklerinizde taşıyabilirsiniz. Dilerseniz bilekliğinize takım olarak tasarlanan saatli hediye kutularını da sevgiliniz için seçebilir, şık hediyenizi kullanışlı bir başka hediye ile tamamlayarak çeşitlendirebilirsiniz.

En romantik günlerin unutulmaz hediyeleri içerisinde yer alan sevgili bileklikleri ile dilediğiniz her an sevgilinizin yüzünü gülümsetebilir, ona severek kullanacağı bir takı hediye edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin yüzlerce çift bilekliği alternatifi içerisinden bütçenize uygun, zevkinizi yansıtan ve benzersiz bir tasarımı seçebilir, ona kaliteli ve şık bir sürpriz sunabilirsiniz.