Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgililer İçin Tasarlanan Kolye Modelleri

Sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan kolyeler, bambaşka tasarımlar ile hazırlandı ve Sevgili Kolyeleri kategorisi içerisinde sizler için sıralandı. Bu sayfa içerisinden sevgilinize hediye edebileceğiniz yüzlerce kolye modelini bulabilirsiniz. Bunların yanında sevgiliniz ile birlikte kullanabileceğiniz, çiftler için özel olarak tasarlanan kolye modellerini inceleyebiliir, romantik bir jest yaparak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevgili kolyeleri içerisinde altın, gümüş veya kaplama olarak hazırlanan birçok farklı materyal ile tasarlanan kolyeler yer alıyor. Sevgilinizin sizi daima yanında hissedeceği, uzak kaldığınız anlarda bile her an birbirinizi düşündüğünüzü ifade eden çift kolyeleri çok farklı tarz ve modellerde hazırlanıyor. Bu kolyeler içerisinde üzerinde kalpli birleşen kolye, isim yazan, tarih bulunan, harf şekli verilmiş kolye uçlu sevgiliye takılar, bir araya geldiğinde anlam kazanan kolye çeşitleri ve fotoğraflar ile hazırlanabilen kolyeler gibi birçok alternatif bulunuyor. Bu sayfa içerisinden sevgiliniz ile birlikte kullanabileceğiniz sevgili kolyelerini bulabilir, dilediğiniz her an sevgiliniz için siparişinizi verebilirsiniz.

En Romantik Çift Kolyeleri

Sevgili kolyeleri çift veya tekli olarak tasarlanıyor. Kadın, erkek ve unisex olarak hazırlanan, her zaman boynunuzda, kalbinizin üzerinde taşıyacağınız çift kolyeleri tıpkı sevgililer gibidir. Tek başlarınayken şık ve güzel olmaları bir yana, eşi ile yan yana gelip tamamlandığında bambaşka bir güzelliği sunar. Tamamlanmış olmanın verdiği güzellik yansır etrafa. Çift kolyeleri içerisinde birbirleri ile bir örnek olan kolyeler, aynı tarzda ancak farklı renkte olan kolyeler ve yan yana geldiklerinde bir bütünü tamamlayan kolyeler yer alıyor. Bu kolye modellerinin en dikkat çeken alternatiflerinden olan mıknatıslı sevgili kolyesi çeşitleri, sevgiliniz ile yan yana geldiğinizde kolyelerinizin harekete geçmesini sağlıyor. Yan yana gelmek için heyecanlanan iki aşığı sembolize eden bu kolye modeli ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti kalitesi ile kolayca sipariş edebilir, sevgilinizin adresine teslim edilecek şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sevgiliye kolye seçerken birçok alternatifi değerlendirerek en beğendikleriniz arasından seçim yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde sevgililere özel olarak sunulan kolyeler içerisinde bir kalbin iki yarısı olarak birbirlerini tamamlayan kolyeler yer alıyor. Bu kolye seti ile sevgilinize kalbinizin yarısını temsili olarak sunabilirsiniz. Bununla birlikte anahtar ve kilit şekilleri ile hazırlanmış kolyeler ile de kalbinizin anahtarını biricik sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Yüzlerce kolye modeli arasından bir yapbozun birleşen iki parçası olarak tasarlanan kolyeleri seçebilir, kalabalıklar içinde bile bir olduğunuzu, yan yana olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Uzakta olan sevgilinize birbirine kavuşmayı bekleyen güneş ve ay sembollü kolyeleri seçebilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda popüler olan kalpli birleşen kolyeleri tercih edebilir, sevgilinizle birlikte kullanabilirsiniz. Bunun yanında birbirinizi bulmanızı sağlayan, yönüm sensin diyen pusula kolyeler ve iç içe geçmiş sonsuzluk sembollü kolyeler de sevgiliniz için hediye olarak satın alabileceğiniz ve birlikte kullanarak daima aşkınızı yansıtacağınız kolye modelleri içerisinde yer alıyor