Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgili Saat Modelleri

Ona hem kullanışlı hem de anlamlı bir armağan vermek istediğiniz anlarda ilk seçeneklerinizden biri olan saatler, çeşitli tarz ve tasarımlarla ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! ÇiçekSepeti, zamanın kıymetini bilen çiftler için hazırlanan sevgili saatlerini sizler için bir araya getirdi!

Sevgili Saatleri sayfası içerisinden sevgilinize hediye olarak satın alabileceğiniz saat çeşitlerini ve sevgiliniz ile birlikte kullanabileceğiniz takım saatleri inceleyebilir, dilediğiniz modelleri anında sipariş vererek kolayca satın alabilirsiniz. Hediyenizi sevgilinize elleriniz ile verebileceğiniz gibi seçmiş olduğunuz saat modeline eklemek istediğiniz mesajınız ile birlikte doğrudan sevgilinizin adresine de teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Her Anın Değerini Bilen Çiftler İçin Çift Saatleri

Onunla tıpkı günün saatleri gibi bir bütün olduğunuzu hissettiren çift saatleri, geçirdiğiniz zamana karşı duyduğunuz mutluluğu ve birlikte geçilebilecek güzel bir geleceğe olan heyecanınızı yansıtır. Onu ne kadar sevdiğinizi ifade edecek zariflikte ve şıklıktadır. Zarif sürprizler olmasının yanında kullanışlı olması ile de öne çıkar. Her bütçeye ve zevke hitap edebilen çift saati modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, sevgiliniz ile birlikte kullanabileceğiniz saatlerin bir araya getirildiği bu sayfa içerisinden çift saatlerini satın alabilirsiniz.

Kadranında isimleriniz, baş harfleriniz, sizin için önemli tarihler veya notlar yazabilen saat çeşitlerini sipariş verebilirsiniz. Eğer saatlerimiz çok daha özel olsun, ona her saatimi her dakikamı her anımı seninle geçirmek istiyorum mesajını versin diye düşünüyorsanız, Sevgili Saatleri kategorisi içerisinden kadranında fotoğrafınızın yer aldığı fotoğraflı saat modellerini de satın alabilirsiniz.

Zamanın değeri şüphesiz, hele bir de sevgiliyle geçirilen zaman… Sevgili kol saati hediye almak ona olan tüm hislerinizi en doğal hali ile ifade etmektir. Ona baktıkça birlikte geçirilen zamanın ne kadar özel olduğunu hatırlatacak, gün içerisinde yan yana olmasanız dahi her an birbirimizi anımsatacak, gözünüzün önünde durarak size ortak anlar yaşatacak en anlamlı hediyedir.

Her Zevke Hitap Eden Sevgili Saatleri

Sevgiliniz ile birlikte kullanmak için saat seçerken onun zevklerini de göz ardı etmemelisiniz. Sevdiği renkler, kullanmaktan hoşlanacağı saat tarzı, saatin büyüklüğü gibi birçok faktörü değerlendirmekte fayda vardır. Böylece sevgilinizin hem göz zevkine hitap edecek hem de çok kullanışlı olan bir hediye tercihinde bulunmuş olursunuz.

Sevgiliye saat hediye almanın verdiği bir diğer mesaj da onu ne kadar iyi tanıdığınızı göstermesidir. Herkesin kullanmaktan hoşlandığı farklı saat model ve türleri vardır. Spor saatler, klasik saatler, dijital veya analog olarak hazırlanan sevgili çift saatleri gibi farklı model ve tarzlarda saatler bulunmaktadır. Kadranında farklı ölçümlerin yer aldığı büyük saatler, deri, metal ve kauçuk gibi malzemeler ile hazırlanan kordonlar ve yanında bu kordonlara uyumlu bileklik, cüzdan, kemer gibi çeşitli erkek sevgiliye aksesuarlar ve parfüm çeşitleri ile tamamlanan hediye setleri ve daha birçok saat alternatifine Sevgili Saatleri kategorisinden erişebilir, onu en iyi anlatan saati seçebilirsiniz.