Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgiller Günü Hediyeleri (Erkek için)

Sevgililer Günü'nde sevgiliniz için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel ve özel hediyelere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü hediyesi nedense hep erkeklerden beklenir. Ancak erkekler de bu özel günde sevgililerinden hediye beklerler. Siz de hediye işini yalnızca sevgilinizin omuzlarına yıkmak istemiyor ve bu güzel günde onun yüzünü gülümsetmek istiyorsanız, aradığınız her şeye Çiçek Sepeti'nden ulaşabilirsiniz. Her sabah, kahvesini yudumlarken kullanıp sizi anacağı kişiye özel kupa bardaklardan şıklığını tamamlayacak kravat ve kol düğmesi takımlarına, ilginç hediyelerden eğlenceli hediyelere birçok seçeneğiniz bulunuyor.

Yılın en romantik günü için tüm hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanıyor. Sevgililer Günü hediyesi seçmek her zaman kolay değildir. Özellikle erkekler için hediye seçmek çok daha zorlu olabilir. Romantik hediyeler konusunda kararsızlık yaşayabilir, başka hediyeleri ise çok sıradan bulabilirsiniz. Sevgililer Günü hediyesi seçme konusunda hala karar veremiyorsanız, günlük hayatında kullanacağı hediyeler seçerek tüm şüphelerinizden arınabilirsiniz. Böylece hem kullanışlı hem de şık bir tercih yapabilirsiniz.

Sevgililer Günü hediyesi ararken hem Sevgililer Günü’ne uygun hem de kullanışlı seçenekler arıyorsanız, sevgiliniz ya eşiniz için hediye olarak aksesuarları tercih edebilirsiniz. Her defasında sizi anacağı, kullanmaktan keyif alacağı aksesuarlar, sevgilinizin tarzına ve kullanım alışkanlıklarına göre şekillenebilecek, oldukça sevilen hediyelerdir.

Erkek sevgiliye 14 Şubat hediyesi aksesuar

Bu sayfa üzerinden erkek için Sevgililer Günü aksesuar hediyelik modellerine bakabilir ve sevgiliniz için zengin modeller ile çeşitlendirilmiş anahtarlık, cüzdan, gözlük, kartlık, tesbih, bileklik ve yüzük ürünlerine; kış aylarında severek kullanılan atkı, bere, çorap, eldiven, şapka ve şemsiyelere; şıklıklarını tamamlayacak kemer, kol düğmesi, kol saati, kravat ya da papyon modellerine ya da birçok kullanışlı ürünün bir arada bulunduğu aksesuar setlerine ulaşabilirsiniz. 14 Şubat erkek aksesuar indirimli ürünlerini anında sipariş edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti ailesi olarak sevgilinizin zevklerine hitap eden, bakmaktan ya da kullanmaktan keyif duyacağı hediyeleri sizler için araştırdık ve bir araya getirdik.

Romantik kart mesajları için aşağıdaki sayfalarımıza göz atabilirsiniz: