İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sevgililer Günü Kampanyası (14 Şubat)

Kış mevsiminin son günlerini yaşadığı soğuk şubat ayının iç ısıtan en önemli özelliği heralde 14 Şubat gibi aşk dolu bir güne sahiplik etmesidir. Sevgililerin, aşıkların ve eşlerin beraberliklerini tüm dünyada ortak bir günde kutlaması Şubat ayını bir anda yılın en sıcak, en sevgi dolu, en samimi aylarından biri haline getirir.

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Çiçekçilerin bu güne özel hazırladığı romantik gül aranjmanlarının yanı sıra hediyelik dükkanlarının 14 Şubat hediyeleri konsepti Sevgililer Günü mutluluğunun paylaşılmasına, karşılıklı duyguların daha samimi şekilde dile getirilmesine imkan sağlıyor. Sevgililer Günü Çiçekleri 14 Şubat için güzel ve anlamlı bir hediyedir.  Sevgililer günü sürprizi için çiçeğinizin yanında ek bir hediye seçimi konusunda tamamen kararsızsanız Sevgiliye Hediye Fikirleri sayfamızdaki öneriler iyi bir başlangıç olabilir.

Erkek İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Erkek sevgiliye hediye almak -özellikle duyguların tavan yaptığı özel bir günden bahsediyorsak- kadınlar için zorlu bir süreç haline gelebiliyor. Bayana hediye alma durumunda kozmetikten - aksesuara geniş bir yelpazeden seçim şansı varken erkek için sevgililer günü hediyeleri daha dar bir açıda ama ürün çeşitliliğin bol olduğu bir kulvardadır. Burdaki avantaj az sayıda ürün grubu alternatifinin arasından tatmin edici hediye seçiminin daha kolay olmasıdır.

14 Şubat'a az bir süre kala hala Erkeğe hediye alınır? diye düşünüyorsanız sevgiliye hediye fikirleri vermesi açısından aşağıdaki 4 alternatifi değerlendirmeniz işinizi kolaylaştıracaktır; Ayrıca sevgililer günü indirimi ile hediye alternatiflerimiz sizi ve sevdiklerinizi çok mutlu edecek.

#1 Erkek Aksesuar Setleri
Son zamanların favori ürün gruplarından olan erkek için hediye setleri içeriğinde birden fazla ürünü barındırması ve kişiselleştirilebilir (üzerine isim yazılabilir) olması sebebiyle en beğenilen erkek hediyelerinin başında geliyor. Tavla-parfüm setleri, kravat - kol düğmesi setleri, anahtarlık - isimlik setleri gibi ünlü markaların farklı kombinasyonlardaki alternatifleri sevgililer günü hediyesi fikirleri arayanlar için güzel bir opsiyon olabilir.

#2 Teknolojik Hediyeler
Herhalde teknolojik bir hediyeyle mutlu olamayacak bir erkek yoktur. Duygulardan ziyade mantık ve analitik zekayı kullanma üzerine evrimleşmiş erkekler için teknolojik ürünler herzaman ilgi çekici olmuştur. Yeni model bir cep telefonu, oyun konsolu, akıllı saat veya dizüstü bilgisayar gibi hediyeler aynısından hali hazırda 2 tanesine sahip olsa bile üçüncüye hayır demeyecekleri ve oldukça mutlu olacakları hediye seçeneklerindendir. Bu noktada sizi kısıtlayacak tek durum bütçe durumunuzdur.

#3 İkili Sevgili Hediyeleri
Çift kupaları, çift saatleri veya aksesuarları birbirinin tamamlayan, birbirinin ruh ikizi aşıklar için romantik bir alternatiftir. Özellikle erkeğe sevgililer günü hediyesi seçiminde kararsızsanız, çift hediyeleri ile hem "ne hediye alabilirim?" çıkmazından kurtulabilir hem de mutluluğu paylaşacabildiğiniz bir hediye vermiş olursunuz.

#4 El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi
El emeği göz nuru el yapımı sevgili hediyeleri farklı ve özgün bir hediye vermek isteyenlerin tercihi oluyor genelde. Tabi el yapımı hediyenin de bazı dezavantajları oluyor. Birincisi; el becerinizin gerçekten iyi olması gerekiyor, ikincisi yaptığınız hediyeliğinizin ikiniz için bir anlam ifade ediyor olması gerekir; ki aksi durumda elinizde vermekten emin olamayacağınız garip bir ürünle kalabilirsiniz. Yeni sevgililer veya ilk sevgililer günü hediyesi alacaklar için bu tarz bir uğraşa girişmek oldukça riskli bir alternatif olacaktır. Yine de şansını denemek isteyenler sevgiliye el yapımı hediye patternlerine şuradan bir göz atabilirler.

En Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri
Kalbinizin gerçek sahibine unutamayacağı bir jest yapıp eşsiz bir Sevgililer Günü Hediyesi göndererek aşkınızı ilan etmek ister misiniz? Her yıl aynı tür kitapları hediye etmekten bıktıysanız veya evcil hayvan alırsam mutlu olur mu kararsızlığındaysanız, sizin için seçtiğimiz binlerce romantik ve her bütçeye uygun sevgililer günü hediyeleri ile sevdiğinizi sandığınızdan daha mutlu edebilirsiniz. Üstelik sevgililer günü kampanyası özelinde birçok üründe indirimli fiyat avantajları mevcut. O'nu mutlu etmenin keyfini doyasıya yaşayın! Sevgililer gününe özel indirimler ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor. Birbirinden güzel sevgililer günü hediye kutusu, çiçek aranjmanları ve Bonnyfood lezzetlerimize göz atmayı da unutmayın :)

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler Çiçek Sepeti'nde!

Ayrıca hediyeniz yanında güzel bir kart notu eklemek isterseniz Sevgililer Günü Mesajları, Sevgiliye Güzel Sözler, Aşk SözleriSevgiliye Şiir ve Sevgiliye Mektup sayfalarımıza göz atabilirsiniz.