İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Sevgililer Günü Hediyeleri (Bayan İçin)

Sevgililer Günü’nde sevgilinizin çok beğeneceği bir hediye seçmek ve onun günün en mutlusu yapmak mı istiyorsunuz?

Kadınlara hediye seçmek hem kolay hem de zordur. Zor olmasının sebebi her kadının çok farklı zevklere sahip olmaları ve hediye seçmekte çok iyi olmalarıdır. Kolay yanı ise, eğer onu yeterince iyi tanıyorsanız, alabileceğiniz belki de yüzlerce güzel hediye vardır. Bu sayfa üzerinden sevgilinize derin bir mutluluk yaşatacak olan o hediyeyi bulabilirsiniz.

Kullandıkça sizi hatırlatacak olan takılardan nostaljik ve romantik hediyelere, spor aksesuarlarından elektronik ürünlere, çikolata aranjmanlarından özel çiçek tasarımlarına aradığınız her tarzda hediye seçeneği Çiçek Sepeti'nde sizleri bekliyor. Yalnızca birkaç tıklama ile bu sayfa üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Hediyenizin yanına romantik bir kart notu eklemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

  • Kadınlar için hediyenin fiyatının genelde bir önemi yoktur. İnce bir düşünceyi yansıtan, bir anıyı ve mutlu bir anınızı anımsatan her türlü hediye veya obje onları mutlu edecektir. Hediyenizi tamamlayacak bir buket çiçek de oldukça romantik bir jest olacaktır. Kadınlara 14 Şubat Hediyesi seçeneklerine göz atmak için tıklayın.
  • 14 Şubat dolayısıyla binlerce ürün şimdi ÇiçekSepeti’nde indirim fiyatlarla. Ürün önerilerimizi görmek için tıklayın!
  • Öncelikle romantik çiçeğinizi unutmayın. Yanında ikonik bir gümüş kolye (melek, yonca veya baş harfli olabilir, güzel hafif bir parfüm, birlikte geçirdiğiniz güzel anların fotoğraflarıyla aranje edilmiş bir fotoğraf albümü veya baskı kupa ürünleri sevgiliniz için güzel bir hediyelik olabilir. Sevgiliye 14 Şubat hediye önerileri için tıklayın.
  • Bütçeniz kısıtlıysa, ÇiçekSepeti’nde binlerce 50 TL bütçe ile alabileceğiniz hediyelik bulabilirsiniz. Bayanlar için 50 TL altı Sevgililer Günü hediyelerini görmek için tıklayın!
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.