Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

14 Şubat Temalı Ürünler: Kupa Bardak

Eskiden sadece sıcak veya soğuk içecekleri tüketmek için kullanılan kupa bardaklar çok uzun süredir bundan çok daha fazla anlam ifade etmeye başladı. Özellikle kişiye özel olarak tasarlanabilen bardaklar hem kullanışlı hem de özel hediyeler olmaları sebebi ile özel günlerin en sevilenleri halini aldı. Hatta birçok kişi tarafından kullanılmaya dahi kıyılamayıp dekor olarak kullanılmaya başlandı.

Bu sene Sevgililer Günü için sevgilinizin günlük hayatında kullanabileceği ya da bir ömür saklayabileceği bir bir kupa bardak hediye edebilirsiniz. Her sabah kahvesinde, gün ortasında keyif alınan her çayda ve aşkla yudumlanan her içecekte kullanması veya masasında gururla sergileyebilmesi için sevgilinize yaptırdığınız özel bir kupa bardak, hem bütçeniz ile dost hem de sevgilinizi mutlu edecek bir seçenektir.

14 Şubat hediyesi kupa bardak çeşitleri

ÇiçekSepeti’nde bulunan çok çeşitli Sevgililer Günü temalı bardak modelleri arasından sevgilinizin en beğeneceği modeli seçebilirsiniz. İçerisine sıcak bir içecek konulduğu zaman fotoğraf beliren sihirli kupalar, üzerinde sevgiliniz ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızın ya da karikatürünüzün olduğu bir kupalar, Sevgililer Günü teması ile hazırlanmış ve sevgilinizin adı ile özelleştirilen kupalar ve çok daha fazla Sevgililer Günü kupa çeşidinden dilediğinizi bu sayfa üzerinden seçebilir, sevgiliniz için sipariş edebilirsiniz.