Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü, yılın en romantik günlerinden biri. Bütün bir sene beklenen, her yerin kırmızı süslerle dolduğu, romantizmin doruk noktasında olduğu bu özel günde, sevdiklerinize onlara olan sevginizi ifade etmenizi sağlayacak çeşitli hediyeler var. Sevgililer Günü kutusu çeşitleri de bu hediyeler arasında yer alıyor. Hayatınızdaki o önemli insanı mutlu etmenizi, ona duyduğunuz sevgiyi göstermenizi sağlayacak hediyeleri Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz!

Sevgiliye Hediye Kutusu

Sevgililer Günü’nde de doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde de hediyenin büyüğü küçüğü, ucuzu pahalısı olmaz. Böyle günlerde önemli olan, duyguların ifade edilmesi, bu özel günlere anlam katar. Onun için seçeceğiniz küçük bir hediye, onun gününü güzelleştirmek için yeterli olur. Sevgililer Günü için sevdiklerinize farklı kategorilerden hediyeler seçebilirsiniz:

 • Nostaljik ürünler
 • Kişiye Özel Hediyeler
 • Takı&Saat ve Aksesuar Modelleri
 • Çiçekler
 • Yenilebilir Çiçek
 • Kupa ve Bardaklar
 • Hediye Kutuları
 • Ev-yaşam Ürünleri
 • Elektronik Cihazlar
 • Erkek&Kadın Moda Ürünleri
 • Parfüm Çeşitleri
 • Hobi Ürünleri
 • Ofis-kırtasiye Ürünleri
 • Fotoğraflı Ürünler

Tüm bu kategorilerde, sevdiklerinizi gülümsetecek hediyeler bulabilirsiniz. Sevgililer Günü hediye kutusu ise sevgilinize aynı anda pek çok farklı hediye vermenizi sağlayan, hediyelerle dolu, romantik bir kutudur. Bu kutuyu hem kendiniz, sevgiliniz için hazırlayabilirsiniz hem de direkt olarak süslerle dolu bir hediyeyi sevgilinize satın alabilirsiniz. Sevgiliye kutu hazırlama aşaması için kalp şeklinde kutuları, taze ya da kuru gülleri, peluş ayıcıkları, çikolataları, birlikte olduğunuz özel resimleri tercih edebilirsiniz. Sevgililer Günü kutu hazırlama için ihtiyacınız olan malzemeleri Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Erkek sevgiliye kutu hazırlama ve kadınlar için kutu hazırlama arasında farklar vardır. Sevdiklerinizin beğenilerine göre farklı ürünleri bir araya getirerek onun için eşsiz bir hediye hazırlayabilirsiniz. Kutunuzu hazırlamak yerine direkt olarak satın almak ve onu bu hediye ile mutlu etmek istiyorsanız da yine Çiçeksepeti’nde birbirinden farklı, romantik, sevimli sevgili kutulari bulabilirsiniz.

Erkek sevgiliye hediye kutusu ve kadın sevgiliye hediye kutusu alırken farklı kutu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mesela erkek sevgiliye kutu seçenekleri arasında cüzdan, tespih, kupa, kalem, çakmak olan kutuları ya da kahve düşkünü sevdikleriniz için kahve fincanı, kahve, çikolata gibi ürünlerin bir arada bulunduğu kutuları tercih edebilirsiniz.

Kadınlar için hediye alırken de kişiye özel fotoğraflı kutular, sevimli ayıcık ve çikolataların bulunduğu kutular, çiçeklerle ve onun adının baş harfiyle süslenmiş kutular, kolye ve küpe gibi aksesuarlarla özelleşmiş romantik kutular gibi ürünlere öncelik verebilirsiniz.

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala siz de hayatınızdaki o özel insan için hangi hediyenin daha iyi olacağına karar veremediyseniz, birbirinden farklı ürünlerin bir arada olduğu hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Kolyeler, saatler, çiçekler, kişiye özel hediyeler, Yenilebilir Çiçek çeşitleri, elektronik ürünler, parfümler, hediyelik hobi ürünleri, plaketler ve çok daha fazlası ile hazırlanmış hediye kutularını tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sevgililer Günü Hediyeleri Fiyatları

Sevgililer Günü için hediye kutusu seçeneğini tercih ettiğinizde pek çok farklı fiyat seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Kutu içeriğindeki ürünler, hediyenin fiyatının değişmesinde de oldukça etkilidir. Mücevherlerden, elektronik ürünlerden oluşan kutuların fiyatları; çiçeklerin, çikolataların bir arada yer aldığı kutulara göre daha yüksek olabilir. Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde her bütçeye uygun, herkesi mutlu edecek Sevgililer Günü kutularını bulabilir, sevdiklerinizin yüzünde kocaman gülümsemeler oluşmasını sağlayabilirsiniz!