Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Anı Defteri - Sevgiliye Özel Hediye

Gününü planlı yaşayanların, not almayı sevenlerin ve kelimelerin değerini bilenlerin vazgeçilmezlerinden olan anı defterleri, ne kadar dijitalleşen bir dünyada yaşarsak yaşayalım hayatımızın her zaman içerisinde var olmaya devam ediyor ve devam edecek.

Bazı kişiler için anı defterleri günlük, haftalık ve aylık olarak yapılacak işlerin listelendiği, gün içerisinde yararlı olabilecek bilgilerin not alındığı defterler olarak kullanılır. Bu kişiler yalnızca kendilerini planlamak için kullanırlar defterleri. Her yıl bir yenisi eklenir plan defterlerine. Masalarında veya çantalarında sürekli bu defter yer alır ve en önemli gereçlerden biri olarak kullanılır. Kimileri gün içerisinde yaşadıklarını kaleme almaktan hoşlanır ve hayatın akışı içerisinde karşılaştıkları güzel olayları bir hatıra defteri sayfalarına yazmayı severler. En güzel tatil anılarını, gün içerisinde hissettikleri duygu ve düşüncelerini, ilham veren olayları not alırlar. Bazı kişiler için akıllarındaki en uçsuz bucaksız fikirlerin yazıya döküldüğü defterler vardır. O defterler kimi zaman yıllar sonra bulunup gülümsetir kimi zaman da yılların eskitemeyeceği bir kitaba dönüşür. Bir şekilde herkes sever özel defterleri. Ne kadar teknoloji çağında olsak da defterler modasını hiç kaybetmez bu sebeple. Özel hediyeler söz konusu olduğunda ilk akla gelen alternatiflerden biri olurlar. Sevgiliye yılbaşı hediyesi bakarken kurtarıcı olan hediyeler içerisinde yer alırlar.

Hem Anlamlı Hem de Kullanışlı Anı Defterleri

Çoğumuzun evde kullanmaya kıyamadığı defterleri vardır, defter koleksiyonları süsler rafları. Kimisi görüp beğenip aldıklarımız ve kullanmak için özel bir sebep olmasını beklediklerimiz kimisi de sevdiklerimiz tarafından bizlere hediye edilen defterdir. Anı defterleri herkesçe sevilmesinden ötürü hediye olarak sıklıkla tercih edilir. Hem anlamlı hem de kullanışlı hediye alternatifleri olarak tercih edilen anı defterleri sevgiliye hediye olarak tercih edilebilecek alternatiflerin başında gelirken kadınlara alınacak hediyeler içerisinde de sıklıkla ön plana çıkar.

ÇiçekSepeti’nin Sevgiliye Anı Defteri kategorisi içerisinden her ihtiyaca ve zevke hitap edebilen, uzun süre kullanılacak ve yıllarca saklanacak defter modellerini inceleyebilirsiniz. Bu sayfa içerisinden çeşitli renk ve boyutlarda defterleri bulabileceğiniz gibi defterler ile tamamlanmış çeşitli hediye setlerini de bulabilirsiniz. Kırmızı, beyaz, siyah anı defterlerinin yanında üzerinde isim yazılı kalem ve defter setleri, ahşap kutu içerisinde set olarak sunulan deri kaplı kişiye özel defter ve çeşitli ürünlerle hazırlanan sevgiliye hediye kutuları, yanında USB bellek, bardak, ayna, kalem ve daha birçok ekstra ürün bulunan hediye defter setlerini de inceleyerek satın alabilirsiniz.

Sevilen dizi, film ve roman kahramanlarından şehir simgelerinin çizimlerine, mesleklere dair metin ve çizimlerden kişiye özel olarak tasarlanan fotoğraflı not defteri gibi çeşitli tasarımlar ile tamamlanan anı defterleri ile siz de sevgilinize güzel anılarını yazacağı ya da gününü planlarken kullanacağı özel bir defter hediye edebilirsiniz. Ona özel olarak hazırlanmış, üzerinde adı yazan ya da tam da onun ilgi alanlarına yönelik olarak tasarlanmış bu defterlere ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.