Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgililer Günü Beyaz Gül Buketi

Çiçekler, yolu sevgiden geçen hisleri, kelimelerin yetmediği yoğunluklar ile anlatır. Her çiçeğin temsil ettiği bir sevgi vardır. Beyaz güller ise aşkı, sadakati, sevgiyi ve saflığı anlatır. En sevilenlere verilen beyaz güller, karşınızdaki kişiye benzersiz ve tek olduğunu fısıldar.

Sevgililer Günü için beyaz gül alınır mı?

Sevgililer Günü için planınız ve hediyeniz hazır ancak gül göndermeden olur mu? Beyaz masumiyeti simgeler, güller ise sevgiyi. Durum böyleyken beyaz güllerin en çok yakışacağı kişi de sevgilidir. Sevgililer Günü’nde beyaz gül buketi ile sevgilinizi mutlu edebilir, ona olan hislerinizi en yalın hali ile ifade edebilirsiniz. Akşam için hazırladığınız Sevgililer Günü planından önce, gün içerisinde kapısına gelen bir buket beyaz gül ile sevgilinize akşamı müjdeleyebilirsiniz.

Farklı tarzlarda vazolar içerisinde hazırlanan, bilinenin dışında tasarımlar ile sunulan ve kimi zaman yalnız bembeyaz giller ile kimi zaman da gerberalar, renkli güller, papatyalar, lilyumlar veya başka çiçekler ile tamamlanarak oluşturulan yüzlerce beyaz gül aranjmanına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin usta çiçekçilerinin ellerinden çıkan sevgiliye beyaz gül çiçekleri Sevgililer Günü’ne yakışan bir jest olarak hazırlanıyor.