Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgiliye Butik Çiçekler

Yeryüzündeki en güzel duygu aşktır. Aşkı ifade edebilmek için değil cümleler, kitaplar yazılır da az kalır. Duyguları anlatmakta kelimeler yetersiz kalınca da devreye çiçekler girer. Bazen mis kokulu çiçeklerin dolu olduğu bir kutu, bazen hayal diyarlarını andıran minyatür bir bahçe, bazen doğal bir kütük içerisinde yeşillenen bitkiler, bazen de küçük bir fanusa koca bir evren sığdıran teraryumlar gider sevgilinin kalbinden geçen yola. Kalpten gelen en özel duyguları ifade ederken kullanılabilecek yegane yardımcılardır çiçekler. Bu sebepledir ki her çiçeğin, her renginin ayrı ayrı sevgiyi ifade eden bir anlamı olmuştur yıllar yılı.

ÇiçekSepeti’nin sevgiliye özel hazırlanan butik çiçek kategorisinde, tasarımları ile yol gösteren, ürünlerine bir bakanı bir daha baktırarak kendine hayran bırakan butik çiçekçilerin özel tasarımları yer alıyor. Sevgilinize aşkınızı dilerseniz cam bir platform içerisinde tüm ihtişamı ile boy gösteren güller, orkideler; dilerseniz de birbirinden farklı dekoratif malzemelerle tamamlanmış çiçek tasarımları dile getiriyor. Her hissi en içten şekilde dile getirebilen çiçekler, butik çiçeklerin eşsiz görünümü ile hislerin en güzelini, en yoğununu da layıkıyla yerine getiriyor. Aşk dolu çiçek tasarımlarını yine aşk ile yapan çiçek tasarımcısı kişilerin ellerinden çıkarak sanat eserine dönüşen bu yapıtlar, kişiye özel olarak da düzenlenebilme opsiyonuna sahip olabiliyor. Mesela sevgilinize sukulentlerle donatılmış minyatür bir bahçe hediye etmek istiyorsanız, bahçesinin kapısına onun adını yazabiliyorsunuz. Her tasarımın kendine has bir havası, hikayesi ve de özelliği var. Hangisini seçeceğiniz ise tamamen size kalmış. Ancak hepsi birbirinden iddialı bu çiçekler karşısında yapacağınız seçim çok da kolay olmayacak gibi duruyor.

Butik çiçekler sayesinde yıldönümlerinizde, doğum günlerinde veya içinizden onu mutlu etmek geldiği herhangi bir anda benzersiz bir butik çiçek ile eşinizin veya sevgilinizin yüzünü gülümsetebilir, aşkınızı ilan etmeye çekindiğiniz o özel anda, gönlünüzün sultanına romantik bir itirafta bulunabilirsiniz. Hemen şimdi ÇiçekSepeti’nin sevgiliye özel butik çiçekleri bir araya getirdiği bu sayfadan, sevgilinizi çok mutlu edecek bir ürün seçebilir, birkaç dakika içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.