Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgiliye Gül Aranjmanları

Güller, duygularımızı dile getirirken kelimelerden çok daha fazlasını ifade etmemize olanak sağlar. Kimi zaman kutu içerisinde hazırlanan özel bir gül tasarımı, kimi zaman ise kucak dolusu gül buketleri ile sözcüklere dökmekten çekindiğiniz ya da çok daha fazlasını anlatmak istediğiniz hislerinizi ifade edebilirsiniz. Sevgiliye çiçek göndermek istendiğinde aşkı en iyi ifade eden çiçeklerden biri olması sebebi ile güller ön plana çıkar. Sevgilinize onu ne kadar özlediğinizi, ne kadar çok sevdiğinizi ve onun sizin için ne kadar özel olduğunu anlatır gül tasarımları.

ÇiçekSepeti’nin Sevgiliye Güller kategorisi içerisinden sevgilinizi çok mutlu edecek gül tasarımlarını inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Her zevke ve bütçeye hitap eden çeşitli aranjmanlar arasından seçtiğiniz güller ile sevgilinizin yüzünde güller açtırmak istediğiniz her an siparişinizi verebilir, dilerseniz aynı gün teslimat alternatifi olan çiçekler arasından bir buket seçerek gönlünüzden geçen her anda sevgilinizi sevindirebilirsiniz.

Özel Günler İçin Özel Gül Buketleri

Sevgiliye gül aranjmanı çeşitleri ile tüm özel günler daha anlamlı, her gün çok daha özel olacaktır. Sevgililer Günü'nün en ikonik çiçeği kuşkusuz kırmızı güllerdir. 14 Şubat denilince bir buket kırmızı gül gelir akla. Kırmızı gül aranjmanları açısından en geniş seçeneğin olduğu online çiçekçi olan ÇiçekSepeti’nden Sevgililer Günü için özel olarak üretilen kırmızı gül aranjmanlarının yanısıra, butik çiçekçilerin 14 Şubat'a özel hazırladığı aranjmanlarla birlikte geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapma şansınız bulunuyor. Benzersiz aranjmanlarla Sevgililer Günü’ne romantizm katabilir ya da sevgilinize neşe dolu bir doğum günü çiçeği gönderebilirsiniz. Ofisine gönderdiğiniz çiçeklerle başarı dolu bir iş hayatı dileyebilir, yıldönümlerinize duygusal bir başlangıç sunabilirsiniz.

Sevgiliniz İçin En Anlamlı Gül Tasarımları

Güzel kokuları ve zarif görünümleri ile herkesin beğenisi kazanan güller, her rengi ile ayrı bir anlamı simgeler. Her bir tonunda sevginin bir başka ruhunu yakalayan aranjmanları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Güller çeşitli renklerde ve bu renklerin alt tonlarında olurlar. Sevgilinizin en sevdiği renklere sahip olan güller ile hazırlanmış ya da rengarenk güller ile bezenmiş çiçek tasarımlarını onlar için tercih edebilirsiniz. Eğer renk seçimi konusunda tereddüt yaşıyorsanız en masum hislerinizi ifade etmek istediğiniz sevgiliniz için beyaz güller ile hazırlanmış bir tasarımı tercih edebilir, tutkunuzu haykırmak istediğiniz kıpkırmızı güllerden yardım alabilirsiniz. Sevginizi dile getirirken çekiniyor ancak kalbinizin kapılarını ona açmak istiyorsanız pembe gülleri seçebilir, yıllar geçse de sana olan sevgim baki demek istediğiniz zamanlar için sarı güller ile hazırlanmış bir tasarımın siparişini verebilirsiniz.

Cam, seramik, ahşap ve çeşitli malzemelerle hazırlanmış saksı ve vazoların içerisinde tasarlanan, özel taşıma çantaları, kutular ve plaftformlarda hazırlanan yüzlerce gül aranjmanına bu sayfa içerisinden erişebilir, sevgilinizi mutlu eden o mükemmel gül tasarımının dilediğiniz her siparişini verebilirsiniz.