Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgiliye Buket Kır Çiçekleri

Kır çiçekleri, neşenin ve pozitifliğin tüm dillerdeki karşılığı gibidir. Kır çiçeklerinin taşıdığı sevgi çok derin ve hesapsızdır. Bu sebeple sonsuz sevgileri en nahif hali ile simgeler. Sevgilinize gönderebileceğiniz duygu yüklü bu çiçekler, ona söylemek isteyip de söyleyemediğiniz tüm yoğun hisleri açıklayacaktır.

Yılın en güzel gününde, sevgililerin en güzeline en güzel çiçekler yakışır… Sevgiliye kır çiçekleri hediye etmek, ona kalbinizin en derin, kimseler tarafından keşfedilmemiş yerlerini açmaktır. Onu tüm doğallığınız ile ve ona dair her detayı sevdiğinizi göstermektir. Seviyor mu yoksa sevmiyor mu diye sorduğunuz kır papatyaları Sevgililer Günü için kır çiçekleri buketi olarak hazırlandı. Cam, seramik veya kütük vazolar içerisinde, kutular ya da özel taşıma çantaları ile tamamlanan rengarenk papatya aranjmanları, gerberalar, karanfiller ve çeşitli kır çiçekleri, Sevgililer Günü çiçeği olarak tercih edebileceğiniz en doğru çiçekler olarak sevgilinize gönderilmeye hazır!

Sevgilinizin gününe anlam katmak için bu sayfa üzerinden en özel Sevgililer Günü kır papatyaları ve kır çiçeklerine erişebilir, anında sipariş vererek sevgilinizin yüzünü gülümsetecek sürprizinizi tamamlayabilirisiniz.